Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta boots  - Snygga svarta boots med klack
Svarta boots  - Super fina boots nu till hösten! Inte använda, super fint skick💕 sköna att gå i, skön passform! Strl 39 men skulle kunna passa strl 40! Nypris 2000kr men säljer för 1200kr men pris kan diskuteras🫶🏽
Svarta boots - Svarta boots i storlek 37/38.
Svarta Boots - oanvända, storlek 37
Svarta Boots - Svin snygga svarta boots!!💞I mycket bra skick. Köpta för 700kr💞
Snygga svarta boots - Snygga svarta boots med kilklack och snörning framtill. Skorna har en nedvikt kant upptill och är tillverkade i mocka för en mjuk och lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en cool och stilren look.
Svarta boots  - Ett par svarta boots från Zara i stl 37 säljs för 250 kr.
Svarta boots - Säljer ett par klassiska svarta boots med elastiska paneler på sidorna. Använda en gång så är i princip nyskick.
Svarta boots
Svarta boots - 89 Svarta boots - 90 Svarta boots - 91

Svarta boots

Storlek: 37
Kategori: Skor
Färg: Svarta

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Glittriga/fluffiga ”boots” med snörning. Köpta för 1195kr.

zna
zna
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Beige sneakers från UGG med fuskpäls - Påriktigt dem snyggaste korna men köpte dem tog den i fel storlek.
Isabell Marant i färgen ecru  - Hejhej, säljer dessa superfina isabell Marant skorna som jag fått i julklapp. De är i storlek 39 och har endast testats inomhus.❤️ Är sugna på ett par andra skor och är anledningen till varför jag säljer. De är perfekt till våren som snart kommer. Kvitto kan skickas vid förfrågan och intresse.💕
Yves Saint Laurent  klackskor - Eleganta svarta klackskor från Yves Saint Laurent (YSL) med ikonisk guldfärgad klack formad som YSL-loggan. Skorna har en stilren, lackad finish och smala remmar som ger ett exklusivt och sofistikerat intryck. Perfekta för fest, middag eller andra tillfällen där du vill sticka ut med en lyxig detalj. En tidlös designerklack som kombinerar mode och elegans.
Maison Margiela sneakers blå - Maison Margiela sneakers i marinblå mocka och skinn med vita snören och beige innersula. Klassisk gummisula och snygga detaljer. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa sneakers med premiumkänsla.
Valentino Rockstud vita sneakers - Säljer ett par vita Valentino Garavani Rockstud sneakers i skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar över snörningen. Skorna har rund tå, platt sula och coola detaljer som ger en edgy vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiv design.
Isabel Marant svarta wedge sneakers - Säljer ett par ikoniska svarta wedge sneakers från Isabel Marant. Har inga älthetsbevis, köpta har på plick, sänker endast priset vid snabb affär
Golden Goose vita sneakers med svart stjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med svart stjärna på sidan och svart häl. Grå snörning, vit sula med svart text och detaljer i beige mocka framtill. Klassisk låg modell med rund tå och perforeringar på tån för extra stil.