Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gant skor  - Ett par helt oanvända Svart Gant stl 38
Gant skor  - Storlek 40
GANT skor  - Köpta för 1,399kr använda men i toppen skick ser nya ut👍har storlek 41 i storlek och de passat perfekt de är dock storlek 42. Sälj för behöver plats i garderoben.
Gant skor stl 36 - Säljer mina gant skor då de inte kommer till användning. Köptes för 1500kr men säljer för 600kr då de inte är i nyskick.
Gant skor  - Säljer dessa garn skor sol jag använt 2 gånger då dom är för stora för mig
Gant skor - Säljer dessa stiliga skor till ett bra pris. Storlek 41. Bra skick. Behöver tvättas bara. Har beställnings bevis på, så det är äkta. Skriv vid funderingar. Pris är inte hugget i sten
Gant skor - Helt nya, aldrig använda
Gant skor
Gant skor - 0 Gant skor - 1 Gant skor - 2

Gant skor

Storlek: 36
Kategori: Skor
Märke: Gant
Färg: Svarta

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt oanvända Gant skor. Storlek 36. Nypris 1500 säljer för 800kr. köpare står ev frakt

Nathalie
Nathalie
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Fransskor Isabel marant  - Skogsgröna Mockaskor med casadei och marant inslag
Valentino Garavani Rockstud sneakers - Säljer ett par vita Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers med coola pyramidnitar och snörning. Skorna är i skinn och har en rund tå samt platt sula med mönstrad undersida. Märkeslogga syns både på plösen och innersulan. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer.
Lanvin cap toe - Lanvins! | skick: 8/10 | storlek: 44/uk 10 | pris: 2099:- retail: 5000:- | ingår dustbag | för fler frågor eller funderingar skicka pm!
Philippe model trpx skor  - Originalstorlek: 41, sitter mer som 42, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: endast skorna |
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 45, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Maison margiela gats - Säljer nu min Mason matgiela gats då de börjar bli små. De är i storlek 42 men skulle personligen säga att de sitter mer som 43. Har bytt ut original snöre mot ett lite tjockare Bach blått snöre för att få lite häftigare, poppande och personligt utseende. Skorna är lite slitna i hälarna där av det bra priset!!!, kan också laga hälarna innan köp om det önskas!!!! Kom med bud och skriv gärna om ni har frågor!!!
Louboutin grå - Säljer ett par gråa sneakers från Christian Louboutin i mocka med nitar och med den klassiska röda sulan. St.44 men tycker personligen att de är lite mindre i storleken.  Kommer med vad som ses på den sista bilden, bland annat kartong, dustbag m.m. Osäker på äktheten så kontakta för mer bilder om så önskas. Kan även tänka mig att droppa priset om det går smidigt😊