Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Demonias creepers - Säljer mina ascoola ÄKTA demonias creepes, anväda Max 10 gånger och är i nyskick förutom en liten slitning där bak som knappt syns (se 3e bilden). Köpta för 1000kr. Kan mötas upp i Göteborg annars står köparen för frakten! Priset kan diskuteras!!!
Creepers - Ett par creeper shoes, ser ut att vara från demonia (logga innuti). Köptes begagnat, Säljer då dem felannonserades som strl 40. Dessa passar strl 38.
Creepers med dödskalle-detalj från Lamoda - Bekväma nya Lamoda boots som jag inte använt för inte min stil längre. Lagt till döskallarna själv :p 🖤
T.U.K. creepers/platåskor - Gulliga pastelliga creepers från T.U.K. i strl. EU 37 som egentligen är som en EU 36 då deras storlekar är ett snäpp mindre än det normala. De köptes utomlands 2015, för ungefär 1300kr, och användes under en 3-4 dagars resa men sen dess stått orörda då de varit för små. Har försökt få med så många bilder som möjligt på skornas tillstånd i dessa 5 bilder, men pm:a ifall du vill ha fler! De har några svaga fläckar på sig som de tyvärr kom med från början vid köpet, annars är de i väldigt gott skick! Stålringarna vid snörningen har över tid lämnat gråa märken på tyget, men dessa märks inte alls när man knyter dem och använder dem som vanligt. Platformsen är inte kritvita utan mer åt det gråa hållet. Dessa creepers har utgått från T.U.K.s sortiment och går därför inte att köpa på hemsidan längre. Har tyvärr ingen T.U.K-skokartong till dem eftersom det var så längesen ***Köpare står för frakt om inget anges :)
Creepers  - Snygga creepers/platåskor. Lätta och bekväma med lagom hög platå. Knappt använda och i jättefint skick
Creepers - Super häftiga creepers smått använda
Demonias - Demonias Damned 225, så fina och inga märken. Storlek Women 10, passade mej som hade 39-40, använda typ 6gngr i somras så säljer dom nu :)
Demonias - Demonia shoes i begagnat skick! Skriv gärna för fler bilder/frågor 💕
Creepers från Demonia
Creepers från Demonia - 89 Creepers från Demonia - 90 Creepers från Demonia - 91

Creepers från Demonia

Storlek: 41
Kategori: Skor

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt nya Creepers från Demonia. Storlek 40 men upplevs som 41. För stora för mig som vanligtvis har 40. Nypris var ca 1200kr

Niki Hurrdurr
Niki Hurrdurr
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
isabell marant liknande skor - i grå mocka med fransar💌 använda typ 5 gånger men köpta på vinted, väldigt bekväma!!
Snygga sneakers  - Unika svarta sneakers med fluffiga vita snören och pälsdetaljer längs kanten. Skit snygga till vinter och vår. Använda endast 3 gånger så dom är som nya! Säljer då jag har ett till par i annan färg❤️köpte för 1600
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med
Adidas Handboll Spezial  - Säljer ett par Adidas Spezial sneakers i ljusblå mocka med vita detaljer och klassiska tre ränder på sidan. Skorna har vit snörning och en brun gummisula som ger en retro vibe. Perfekt för dig som gillar stilrena och sportiga sneakers. Dessa skor har inga täcken på användning
Valentino open skor - Orginalstorlek: 36,5 men sitter mer mot 37, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: endast skorna
Christian Dior sneakers mönstrade - Säljer ett par snygga Christian Dior sneakers i vit och grå färg med ikoniskt Dior-mönster. Skorna har snörning, rund tå och platt sula med en svart stjärna undertill. Tillverkade i Italien och har textilöverdel med tydlig logga på plösen.
Svarta sneakers från Lanvin  - Feta Lanvins skick 9/10 / storlek 43 / kontakta via intresse eller annat!