Alla kategorier > Mode > Skor
Grå vandringskängor från Meindl Gore-Tex
Grå vandringskängor från Meindl Gore-Tex - 0 Grå vandringskängor från Meindl Gore-Tex - 1 Grå vandringskängor från Meindl Gore-Tex - 2 Grå vandringskängor från Meindl Gore-Tex - 3 Grå vandringskängor från Meindl Gore-Tex - 4

Grå vandringskängor från Meindl Gore-Tex

Storlek: 40
Kategori: Skor
Färg: Gråa
Skick: Bra skick

600 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Stabila grå vandringskängor från Meindl med Gore-Tex-membran. Ovandel i mocka och slitstark textil, robust snörning och grov Vibram-sula för extra grepp. Perfekta för hiking och äventyr utomhus.

Charlie
Charlie
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jordan one high Gore-Tex - Snygga jordans  i vitt och grått med svarta detaljer. Skorna har en hög modell med snörning och är tillverkade med Gore-Tex för extra hållbarhet och väderskydd.
Gråa Viking Gore-Tex kängor - Säljer ett par gråa kängor från Viking med Gore-Tex membran. Skorna har svart snörning, robust sula med bra grepp och detaljer i syntet och textil. Perfekta för utomhusaktiviteter och äventyr. Märket syns tydligt på sulan och sidan.
Vandringskängor Salomon - Vandringskänga i Gore-tex använd av en ungdom. Använda men i gott skick! I storlek EU 46 och det är bara att skriva vid frågor eller för fler bilder☺️
Meindl vandringsskor - Bästa vandringskorna du kan hitta. I användt skick men de håller år efter år.
Bruna vandringskängor från Meindl 39 (38) - Säljer ett par robusta bruna vandringskängor från Meindl i bra skick. De har snörning och är perfekta för utomhusaktiviteter, de är vattentäta! Jag skulle säga att de passar dig som har storlek 38-39
Grå Nike sneakers med Gore-Tex - Säljer ett par grå Nike sneakers i nytt skick. De har Gore-Tex för att hålla fötterna torra och är perfekta för träning. Skorna har snörning och en bekväm sula för bra grepp. De är stilrena och passar till både vardag och sportiga aktiviteter.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 44, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Arigato  - Arigato 360 laceless | Nypris 3000kr | Storlek 45
Arigato lacless - Arigato laceless | Slutsåld | Nypris 3000kr
Maison Margiela sneakers stl 40 - Maison Margiela sneakers i vit med färgstänk på. Säljer för att det här inte riktigt är min stil längre! Box osv medföljer! Använd några fåtal gånger!
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med en glittrig guldstjärna på sidan och silverfärgad häl. Skon har snörning, beige sula och detaljer i mocka vid tån och hälen. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look.
Lanvin - Tjo, ja säljer marinblå Lanvins i size 41/42 (uk6) - skicket är 8/10 - köpta på NK för 5000kr, säljs för =2299kr - ingår dustbag och box - STEAL
Svarta dior sneakers - Väldigt fina dior skor för dam. Allt på bilderna tillkommer! Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Valentino Open 43 - Säljer ett par feta Valentino opens i strl 43. Skorna är i bra skick och äkta såklart! Kom PM för fler bilder eller andra funderingar, priset går att diskuteras!