Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adidas Gazelle sneakers mörkblå - Säljer ett par klassiska Adidas Gazelle sneakers i mörkblå mocka med vita skinnränder och vit sula. Skorna har snörning och rund tå, samt den ikoniska Gazelle-loggan i guld på sidan. Perfekt för dig som gillar retrostil och streetwear.
Adidas Gazelle mörkblå sneakers - Säljer ett par Adidas Gazelle sneakers i mörkblå mocka med vita detaljer. orginal pris ligger på 1200 och säljs rätt biligt
Adidas Gazelle sneakers mörkblå - Säljer ett par klassiska Adidas Gazelle sneakers i mörkblå mocka med vita detaljer och snörning. Skorna har de ikoniska tre ränderna på sidan, guldtexten 'GAZELLE' och vit platt sula. Adidas-logga på hälen och tungan.
Adidas Gazelle mörkblå sneakers - Snygga Adidas Gazelle sneakers i mörkblå mocka med vita detaljer och klassiska tre ränder på sidan. Skorna har vit plös och hälkappa med Adidas-logga, samt snörning framtill. Perfekta för dig som gillar retrostil och streetwear.stora i storleken!!!!
Adidas Gazelle mörkblå  - Säljer ett par Adidas Gazelle i mörkblå. Hyfsat skick och nya skosnören medföljer
Adidas Gazelle sneakers i mörkblå mocka - Snygga Adidas Gazelle sneakers i mörkblå mocka med klassiska, ( ska bli putsa dom och allt )
Adidas Gazelle mörkblå sneakers mocka - Säljer AdidasGazelle indoor i mörkblå mocka,Perfekta för hösten och våren och för dig som gillar retrostil och streetwear. Nästan helt nya
Adidas Gazelle mörkblå mockasneakers - Tjena säljer ett par Adidas Gazelle sneakers i mörkblå mocka med vita detaljer. Skorna har använts väl men har hållits i gott skick. Bara ett par fåtal slitningar (syns i bilden). Skick 7/10. Tveka inte att höra av dig vid funderingar!!
Adidas Gazelle mörkblå sneakers
Adidas Gazelle mörkblå sneakers - 0 Adidas Gazelle mörkblå sneakers - 1 Adidas Gazelle mörkblå sneakers - 2

Adidas Gazelle mörkblå sneakers

Storlek: herr 44
Kategori: Skor
Märke: Adidas
Färg: Blå
Skick: Bra skick

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klassiska Adidas Gazelle sneakers i mörkblå mocka med vita detaljer och de ikoniska tre ränderna på sidan. Skorna har snörning och platt sula, samt Adidas-logga på plösen och hälen. Perfekta för en stilren och sportig look.

Sixten
Sixten
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart pufferjacka från Parajumpers - Säljer en svart pufferjacka från Parajumpers, modell Sheen. Jackan har huva, flera fickor med dragkedja och tryckknappar samt en grön insida. Klassisk patch på ärmen och coola detaljer som orange flärp vid halsen.
Svart kavaj med emblem från SikSilk - Stilren svart kavaj från SikSilk med silverfärgat emblem på bröstet och knappdetaljer vid ärmslut. Klassisk passform med smala slag och enkelknäppning. Perfekt för en dressad look. Från Flippa K
Svart klassisk kavaj herr - Stilren svart kavaj med smal passform och enkel knappstängning. Kavajen har två fickor med lock och en bröstficka. Perfekt till skjorta eller t-shirt för en clean look. Materialet ser ut att vara en blandning av bomull och polyester.  Det står XL men sitter som en L modellen är 186 cm lång och väger 75 kg och den sitter bra på han. Ny pris på en sån här är runt 10000 tusen!
DONDUP GEORGE - Blåa dondup jeans (storlek 33). Nypris 4000 kr vårt pris 699! Om ni har några frågor kontakta oss!
Grå hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg grå hoodie från Polo Ralph Lauren med klassisk huva och dragsnören. Broderad logga på bröstet och stor magficka framtill. Tillverkad i mjuk bomullsblandning som känns skön mot huden. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Svarta Lanvin sneakers i mocka och lack - Snygga svarta sneakers från Lanvin med ovandel i mocka och tåparti i blankt lack. Skorna har vita sulor, svarta skosnören och metallfärgade öljetter. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers med en twist.
Liknande annonser
Visa alla