Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gröna sneakers från Vans - Säljer mina gröna vans!! Bra skick 💚💚
Gröna Converse sneakers - PRIS GÅR ATT DISKUTERA!! Säljer ett par gröna Converse sneakers med klassisk hög modell och vita snören. Storlek 36. Ganska bra skick, lite smutsiga men inga hål eller så. Skriv för fler bilder.💕
Gröna sneakers från Adidas - Säljer ett par gröna Adidas sneakers med svart snörning och vit sula. Skorna har en modern design med flera detaljer på ovansidan och en bekväm passform.
Gröna Adidas sneakers - Snygga gröna Adidas campus  i mocka med vita detaljer och snörning. Väldigt bra skick
Gröna Vans sneakers - Säljer ett par klassiska Vans sneakers i grön mocka med vita detaljer och vit sula. Skorna har den ikoniska sidoremsan, vita snören och den bruna gummisulan med rutmönster. Perfekta för en chill streetstyle-look. Ända tecknet på användning är sulan på skon, som blivit missfärgad! Box medföljer.
Gröna Vans sneakers - Snygga gröna Vans sneakers med vita detaljer och bruna snören. Skorna har en klassisk design med vit sula och Vans logotyp på sidan. Perfekta för en avslappnad stil. finns en defekt på framsidan bild 4
Adidas Campus gröna sneakers - Snygga Adidas Campus sneakers i mörkgrön mocka med klassiska vita ränder och logga på plösen. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Perfekta för dig som gillar retrostil och vill sticka ut med färg. Passar till både jeans och shorts.
Gröna sneakers från Adidas - Snygga gröna sneakers från Adidas med vita detaljer och klassiska ränder på sidorna. Skorna har snörning och en bekväm passform, perfekt för vardagsbruk.
Gröna sneakers från Strömsberg
Gröna sneakers från Strömsberg - 0 Gröna sneakers från Strömsberg - 1 Gröna sneakers från Strömsberg - 2

Gröna sneakers från Strömsberg

Storlek: 40-41
Kategori: Skor
Färg: Gröna
Skick: Bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga gröna sneakers i mocka från Strömsberg. Skorna har en klassisk design med snörning och en bekväm innersula i läder. Perfekta för en stilren vardagslook.

Trendy Supplierz
Trendy Supplierz
(8)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Beige wedge sneakers med kardborre - Säljer ett par beige wedge sneakers med tre breda kardborreband och platt brun sula. Skorna är tillverkade i mocka och har en rund tå samt en inbyggd klack för extra höjd. Perfekt för dig som vill ha en cool och bekväm stil.
Boots - Säljer dessa skitsnygga skinn boots i strl 38🔥Mellan 7-9 cm i klackhöjd. Aldrig använda pga fick dubletter. Passar perfekt nu till jul eller nyår
Valentino Rockrunner sneakers blå/svart - Säljer ett par Valentino Rockrunner sneakers med svart och blått camouflage-mönster. Skorna har svarta snören, rund tå och platt sula. Materialmix av skinn och textil med coola nitar på hälen. Perfekt för dig som gillar statement pieces och italiensk design.
Arenas - Sparsamt använda. Först till kvarn🙌🏻
 Margiela gyatts  - Vanliga Margiela Gats sneakers i beige och vitt med klassisk design. Ovandel i mocka och skinn, beige snörning och gummisula i brunt. Snygg retrostil med rund tå och platt sula, levereras i originalkartong. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean look. kom med offers
Maison Margiela gats  - Ljusblåa Maison Margiela skor. Helt nya!
Maison Margiela sneakers blå - Maison Margiela sneakers i marinblått med kontrasterande vita snören och beige gummisula. Skorna har en mix av skinn och mocka på ovandelen, rund tå och klassisk sneakerform. Snygg retrostil med diskreta detaljer och bekväm innersula.
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Snygga Valentino Garavani Rockrunner sneakers i svart och grått med camouflage-mönster. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Materialmix av mesh och skinn ger en cool och modern vibe. Kommer med originalkartong och tags. (Finns 2 par)