Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
UGGS - Säljer nu dess riktigt feta skorna från UGGS | storleken är i 41 | Färgen är svart |                                       Fråga gärna om fler bilder då det är dåligt ljus!💯💯
UGG - Ett par svarta uggs som är för stora för mig, därför säljer jag dom. Kom privat för privata bilder. Pris kan diskuteras!
Uggs - Säljer mina Uggs dem är använda 2-3 gånger men passar inte riktigt mig längre, har dem hemma så om man vill ha bild på dem så är de bara skriva,
Uggs - Storlek 45
Uggs  - Ett par riktigt stiliga uggs att ha nu när det börjar bli kallt ute. Köptes i vintras förra året för 1999kr användes ett par gånger bara lite dammiga men dom är fortfarande i väldigt fint skick. Box ingår, online kvitto kan letas fram om det behövs🙂👍
uggs - Säljer ett par svarta uggs. Perfekta för kalla dagar då de är varma och bekväma. skriv för frågor och prisförslag!
Uggs
Uggs - 89 Uggs - 90 Uggs - 91

Uggs

Storlek: 45
Kategori: Skor
Märke: UGG
Färg: Svarta

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu dessa uggs köpta på footway för 2000kr i storlek 45. De är alltså äkta, och svåra att hitta i tillräckligt stor herrstorlek. Köpte storleken för att kunna växa i dem, pga priset. Men fötterna växte inte mer.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Overshirt storlek S - Tja, säljer nu denna helt oanvända overshirt i storlek S.
Mörkblå kavaj från Riley - Stilren mörkblå kavaj från Riley med två knappar framtill och klassiska fickor. Perfekt för bal, student eller fest. Tunnare foder och enkel design som passar till många tillfällen. Den är köpt på brothers, från märket Riley. Den är som ny, och är perfekt för dig med storlek 46. Är generös med priset då den blivit för liten för mig. Den är köpt tillsammans med en kavaj, för 2000kr.
Mörkblå kostymbyxor från Riley - Snygga mörkblå kostymbyxor från Riley i slim fit-modell. Byxorna har klassisk design med hällor för bälte, diskreta bakfickor och stängs med knapp och dragkedja. Perfekta för en dressad look. De är köpa på brothers. I med kavaj. Tillsammans gick kostymen för 2000kr. Generösa priset beror på att byxorna är för stora för mig, då jag under perioden jag köpte dem ville ha baggy byxor, så köpte för långa/breda. Har 48 egentligen.
Champion SpeedX kronograf klocka - Snygg Champion Chronograph SpeedX WR 100M Q 44MM med svart urtavla och guldiga detaljer. Klockan har tre subdials, tachymeter på ringen och robust svart armband. Boetten är i rostfritt stål och vattentät upp till 10 ATM. Den är oanvänd, och köpt på ur och penn. Fick i studentpresent. Är osäker vad de kostar, men runt 900kr iallfall. Och den är oanvänd.
Liknande annonser
Visa alla