Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Lanvins - Snygga mörkblå sneakers från Lanvin med ovandel i mocka och detaljer i skinn. Tåpartiet är i svart lack och sulan är vit. Skorna har snörning och klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers med en twist. Dessa är köpta nya och använda 5 gånger. Uk5 och passar 40-41-42. Pris kan diskuteras vid snabb affär
Lanvins - Snygga och sparsamt använda sneakers från Lanvin. Mörkblåa med strukturmönster och detaljer i slätt läder. I bra skick med lätt slitage på lädret. Hör av dig vid intresse! 🙌
Lanvin - Snygga sneakers från Lanvin i mörkblått med en svart toebox. Perfekta för dig som vill ha något unikt och stilrent i garderoben. Allt är i mycket bra skick förutom ett skrapmärke och ett litet slitage på innesidan(kolla sista bilden). Byten kan vara intressant ✅ skriv gärna vid funderingar 👍
Lanvins - Hej! Säljer nu mina skor från märket Lanvin, storlek 11/45, bra skick, allt på bilderna ingår, tveka inte på att höra av dig vid frågor!
Lanvins - Feta Lanvins i storlek 41 (passar 42) Är knappt använda med minimala defekter. Modellen är unik och eftersökt, kom DM vid funderingar 📩(Box och allt på bilden ingår i köpet)
Lanvins - Lanvins, med lite små hål här och där men skicket funkar fortfarande, bara dustbag med följer då jag inte fick nån box från förra ägaren. Kan gå ner i pris om du är intresserad! KÖP!!!!!!!
Mörkblå lanvins  - Riktigt snygga lanvins i en lite mer unik blå färg som är riktig snygg nu till skolstarten, jättefint skick bara använda lite under sommaren annars näst in till nya. Inga defekter endast lite smutsig går att tvätta bort lätt. Uk10 passar dig runt 43-45. Dustbag ingår. Bara skriva vid frågor!
Lanvin skor - Orginalstorlek: uk12: 46 eu, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: Dustbag | skickar spårbart eller möts upp i Täby📍
Oliver Berglund

Lanvines

Storlek: 43+
Kategori: Skor
Märke: Lanvin
Färg: Blå

699 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina väl använda lanvins i storlek 43-44(uk 9). Tveka inte på frågor//Oliver

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Vinterskor💗💗 - Vinterskor från Duffy, lika inuiiki skorna💗💗 de är i strl 38 och är helt oanvända har inte öppnat paketet då jag ångrat mig direkt och vill köpa svarta istället💗 säljer för 1000 pga efterfrågan men pris går att diskutera vid snabb affär! (bilden är lånad)
Isabel Marant liknande skor! - Inte mina bilder ‼️ Superfina skor jag köpt på plick, passar tyvär ej ❤️ Storlek 36
Svarta mockasneakers med kilklack - svarta sneakers i mocka från pavement. Köpte på Nelly inför vintern/hösten för 1699kr men kommer inte till användning. Endast använda en gång!
Beige Isabel Marant sneakers med klack - Säljer ett par ikoniska Isabel Marant sneakers i beige mocka och skinn med högt skaft och dold klack. Skorna har flera breda kardborreband och en rund tå. Snygg design med kontrasterande gummisula och coola paneler. Perfekta för dig som gillar streetstyle med edge.
Isabel Marant skor  - Säljer dessa limited edition isabel marant skor i storlek 39 då de ej kommer till användning längre, de är i väldigt bra skick därav priset💗Hör av er vid frågor eller fler bilder. Pris kan diskuteras vid snabba affärer💗💗
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 41, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Valentino Rockrunner sneakers i vinrött - Säljer ett par Valentino Rockrunner sneakers med vinröda mockadetaljer. Storlek 45 men passar mindre med. Skick 7-8/10