Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci sneakers  - Säljer nu dessa fina Gucci skor | Super fint skick | Storlek 42,5 | Givetvis äkta | Hör gärna av er vid frågor eller funderingar
Gucci Sneakers - Snygga från Gucci med klassiska gröna och röda ränder på sidan och broderat bi. Skorna har snörning och en rund tå. Baktill finns röda och gröna detaljer med Gucci-logga, något flagna baktill. Dustbox och låda finns.
Gucci ace sneakers vita - Tja säljer ett par Gucci ace skor, vita i storlek 43. De vill säga typ 8 i Gucci storlek. Det är den gamla modellen riktigt snygga skor går till varje outfit. Snörerna har blivit lite missfärgade och de är lite crees men de är inget som inte går att fixa jätte änkelt på en sko tvätt. Brukar finnas inne i stan. Säljer för jag vill köpa ett par andra så om ni har några funderingar så hör av er. Sjävklart är dem äkta. Tyvärr så finns inte Box eller kvitto kvar men dom som har ett öga för Gucci ser
Gucci sneakers - Använt skick och satt på nya skosnören för de gamla gick sönder men kanske går att putsa upp, Skolåda finns, köpa i Monaco-butiken
Gucci-sneakers - Säljer ett par vita gucci sneakers i skinn med snörning i 45/46. De har en stilren design med ett diskret gucci-mönster på sidan. Skorna är i bra skick med lite slitage på tån och hälen. Perfekta för vardagsbruk och passar till det mesta i garderoben. De är sjukt sköna men tyvärr finns det slitage där fram i i broderingen. Det kan säkert en bra skomakare lösa för en tvåhundralapp. De är köpta för 7000 i Paris. Tveka inte att höra av dig om du har frågor eller vill ha fler bilder!
Gucci Sneakers med diamanter - Vita sneakers från Gucci med ikoniska ränder i rött och blått samt diamanter med guldbroderat bi. Skorna är aldrig använda eller prövade, dom är köpta av mig från Gucci butiken i Italien, Florens. Som man ser på bilden har jag kvitto/äkthetsintyg. Skriv om du har frågor eller ett bud 😊. Kommer jag ihåg rätt ligger nypris runt 1100 euro så 11.500kr. Jag köpte dom åt min flickvän men fick inte möjlighet att ge henne dom.
Gucci Ace Sneakers - Tjena, vi säljer nu dessa feta Gucci skor! Skick 8/10 inga större defekter som man märker, lite skador bak på skorna! Storleken på skorna är 42,5 fits 43! Allt OG medföljer. Ordinarie pris 7500kr vårt pris 2399!Hör av er vid intresse!
Gucci sneakers
Gucci sneakers - 89 Gucci sneakers - 90 Gucci sneakers - 91

Gucci sneakers

Storlek: 43
Kategori: Skor
Märke: Gucci
Färg: Vita

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gucci men ace leather sneaker Skick 8/10 Säljer för dom inte passar Lite crease Smustig sula Box o dust bag finns

Thomas Barassin
Thomas Barassin
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Moncler sweatshirt zip-up - Storlek: L (passar strl m också)  Skicka 10/10 knappt använd
Philipp Plein belt - Philip Plein Embossed Logo-Buckle Belt Skick: 8/10 Storlek: EU 85 Pris: 2 500kr
Stone Island soft shell jacka - Skick 8/10
Liknande annonser
Visa alla