Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci Ace sneakers med orm - Gucci Ace sneakers i vitt skinn med ikonisk röd och svart orm-brodyr på sidan, grönt och rött metallic-hälparti med Gucci-logga. Klassiska gröna och röda ränder på sidan, platt sula och snörning. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle.
Gucci Ace sneakers med orm - Gucci Ace sneakers i vitt skinn med broderad röd och svart orm på sidan samt klassiska gröna och röda ränder. Baksidan har metallicdetaljer i rött och grönt med Gucci-logga. Skorna har snörning och platt sula, perfekt för en trendig look.
Gucci Ace sneakers med orm brodyr - Gucci Ace sneakers i vitt skinn med ikonisk röd och svart orm brodyr på sidan, gröna och röda ränder samt metallic-detaljer i rött och grönt på hälen. Klassisk låg modell med snörning och rund tå. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig streetstyle. #gucciace
Gucci Ace sneakers med orm - Säljer ett par vita Gucci Ace sneakers i skinn med den ikoniska broderade ormen på sidan och röda samt gröna detaljer på hälen. Klassisk låg modell med snörning och rund tå. Kommer med originalkartong, dustbag och äkthetsbevis från vinted då dom är köpta for 4000. Byten kan vara intressant kom med frågor vid intresse😊
Gucci Ace sneakers med orm brodyr - Gucci Ace sneakers i vitt skinn med ikoniska gröna och röda ränder på sidan och broderad orm. Baksidan har metallicrött och grönt parti. Klassisk låg modell med snörning och rund tå. Snygga detaljer och lyxig känsla. Väldigt dåligt skick på skorna där av kan priset diskuteras. Perfekt för dig som vill göra dem i bättre skick och sälja dyrare
Gucci Ace sneakers med orm broderi - Säljer ett par vita Gucci Ace sneakers i skinn med ikoniskt broderat orm-motiv på sidan. Skorna har snörning, platt sula och metallic-detaljer i rött och grönt på hälen. Snygg rund tå och klassisk siluett som sticker ut med den coola designen. Pris kan diskuteras
Gucci Ace sneakers med orm brodyr - Gucci Ace sneakers i vitt skinn med ikonisk röd och svart orm brodyr på sidan. Baksidan har metallicröd detalj på ena skon och metallicgrön på den andra, båda med Gucci-logga. Klassiska gröna och röda ränder på sidan. Snygga snörade sneakers med platt sula.
Gucci Ace sneakers med orm - Gucci Ace sneakers i vitt skinn med klassiska gröna och röda ränder på sidorna och broderad orm.
reseller1.sweden
reseller1.sweden
Gucci Ace vita sneakers med orm
Gucci Ace vita sneakers med orm - 0 Gucci Ace vita sneakers med orm - 1 Gucci Ace vita sneakers med orm - 2

Gucci Ace vita sneakers med orm

Storlek: 43
Kategori: Skor
Märke: Gucci
Färg: Vita
Skick: Nytt skick

2999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gucci Ace sneakers i vitt skinn med klassiska gröna och röda ränder på sidan och en broderad röd orm. Baksidan har metallicröd och grön detalj med Gucci-logga. Snygg och ikonisk modell med snörning och platt sula.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Mou skor❤️ - Säljer ett par skitsnygga äkta mou skor❤️❤️ har vanligt slitage och är i jätte bra skick, inga skador.
Svarta mocka boots  - Svarat knähöga boots i mocka material. Knappt använda. I strl 38 ❤️
Intresse koll på Isabel marant skor bruna/khaki - Skriv till mig innan du köper. Super snygga o lite defekter här o där. Äkta Isabel marant. Tveka inte om ni har frågor!💕💕
Jacob Cohën sneakers - Sjukt schyssta! Pris kan diskuteras. Skriv vid frågor.
Valentino flycrews navy - Säljer dessa royal blue flycrews i storlek 43. Notera att de endast finns ett fåtal Royal blue i 43! Nypris 7000kr! Självklart äkta! Saknas 3 nitar på vänster sko bara. Box, dustbags och valentino kort tillkommer!
Marin blå valentino opens - Ett par marin blå valentino opens som bara är använda en handfull gånger, tyvärr så har skon ljus blå fläckar över skorn men inget märkbart, skon har inga skador. Mvh Sigge
Maison Margiela gats vit - Maison Margiela skor i vit och beige med klassisk gummisula i brunt. Snygg kombination av skinn och mocka, rund tå och platt sula. Diskreta detaljer och snörning framtill. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och stilren design. Skorna är gjorda i mycket bra kvalitet och är i storlek 43 men observera att lnte 0rglnal‼️
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Säljer ett par Valentino Garavani Rockrunner sneakers med grå, svart och vit camouflage-mönster. Skorna har platt sula med grovt mönster, rund tå och snörning. Materialmix av mocka och skinn ger en lyxig vibe. Box med matchande camo medföljer.