Alla kategorier > Mode > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci sandaler - Gucci sandaler med supersöta detaljer och reglerbara spännen. Dom är helt oanvänd pga fel storlek.  Dom är i stlk 39 och kommer med intyg, kartong och dustbag💗
Svarta sandaler från Gucci - Snygga svarta flips från Gucci. Helt oanvända och köptes för 5500kr. Perfekta för sommaren och ger en lyxig touch till din outfit. Kommer med originalpåse.
Svarta sandaler från Gucci med plattform - Säljer ett par svarta sandaler från Gucci med chunky plattformssula och grova detaljer i metall framtill. De kostar 10000 nytt.  Sandalerna har öppen tå, justerbar rem med kardborre och präglad Gucci-logga i fotbädden. Perfekt för dig som gillar statement och lyxig streetstil.
Svarta sandaler från Gucci - Snygga svarta sandaler från Gucci med ett leopard/tiger mönster. Perfekta för en stilren look. Sandalerna har en bred rem med märkets ikoniska logotyp och ett diskret mönster.
Svarta sandaler med klack från Gucci - Säljer ett par svarta sandaler med hög klack från Gucci. Skorna har remmar i grönt och rött tyg med knutdetalj framtill och smala svarta läderremmar runt vristen. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look.
Gucci interlocking G sandal  - I nästan ny skick.  Använd endast 1.5 timme  Rekommenderas till smala fötter
Svarta sandaler från Gucci - Snygga svarta sandaler från Gucci med det ikoniska GG-logotypen på ovansidan. Sandalerna har en robust sula med mönster för extra grepp. Perfekta för en stilren look.
Gucci sandaler  - Säljer ett par snygga blå sandaler från Gucci i jeansmaterial. De har en bekväm platåsula och är perfekta för sommaren. Skorna är i mycket bra skick, har låda samt bagsen till skorna. De är i storlek 36 men skulle säga att de passar 37
GUCCI SANDALER
GUCCI SANDALER - 89 GUCCI SANDALER - 90 GUCCI SANDALER - 91

GUCCI SANDALER

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Gucci
Färg: Svarta

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa fina Gucci plattform sandaler. Köptes på Vestier Collective för 5000kr i Augusti. Säljer för dom är lite för små för mig. Använda fåtal gånger. Storlek 39. Har endast påse och dustbags kvar till dem. Nypris 5800kr

ebba
ebba
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla