Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gucci skor - Gucci sneakers i svart med diskret GG-mönster, klassisk röd och blå rand på sidan samt kontrasterande häl i röd och blå metallic med ormskinnsstruktur. Skorna har snörning, rund tå och vit platt sula. Lyxig och stilren design med coola detaljer.
Gucci skor  - Säljer ett par sällsynta och populära Gucci Supreme-skor i storlek UK 7 (EU 41). Skick 9,5/10, knappt använda. Nypris 9 500 kr, säljs för 2 499 kr. Originaltillbehör medföljer vid köp (dustbag och kort). Skorna är små i storleken.
Gucci skor - Snygga Gucci sneakers i mörkgrått med GG-monogram, vita sulor och klassiska blå/röda ränder på sidan. Baksidan har metallicdetaljer i rött och blått med ormskinnsstruktur och Gucci-logga. Skorna har snörning och rund tå. Perfekta för dig som vill sticka ut.
Gucci skor - Tja! Säljer mina Gucci sneakers i svart då jag behöver pengar. GG-monogram, röd och blå rand på sidan samt metallicröd och metallicblå häl med Gucci-logga. Riktigt stilrena och passar till mycket! Om du har några frågor fråga på😇
Gucci Ace Skor - Gucci Ace Skor | Skicket är 10/10 - Storlek 44- Nypris 7499kr - Vårt pris 3299kr, skorna är i extremt bra skick i princip nya, enda defekten är lite slitet på sulan vilket är naturligt eftersom dem är använda ett fåtal gånger. Det ingår box, även dustbag och Gucci brev! Skorna är såklart äkta. Tveka inte vid att ställa frågor vid funderingar!
Gucci skor - Tja! Säljer nu dessa feta Gucci skor som är perfekta nu intill sommaren☀️skick:8/10 lite creasade men utöver det är dem väldigt fina | skriv gärna om ni har frågor!💛
Gucci skor  - Skick 9-10, inget OG ingår, pris går diskuteras vid snabb affär
Gucci skor  - Ett par Gucci skor för ett bra pris efter nypris är (ca 8000kr) jag har äkthets intyg som jag tror att man ser på en av bilderna men om inte så kan du kontakta mig! Dem är storlek 40 men jag som har 42 passar bra!dem passar till dem flesta outfits och är även in smörjda så dem tål vatten i vid mån.
Gucci skor
Gucci skor - 89 Gucci skor - 90 Gucci skor - 91

Gucci skor

Storlek: 44
Kategori: Skor
Märke: Gucci
Färg: Svarta

1600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina gucci skor, ny pris 7000, helt okej skick 8/10

Filip
Filip
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Vita sneakers från Christian Louboutin - Säljer ett par vita sneakers från Christian Louboutin i skinn med ikoniska nitar på tån. Skorna har rund tå, snörning och den klassiska röda sulan. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och edgy stil. Kommer med originalkartong och certifikat.
 Isabel Marant skor i färg ecru - Hejjj, säljer dessa isabell Marant skor i färgen ecru som är köpta på isabell Marants hemsida för ca 5700, kvitto kan skickas vid förfrågan. Skorna är i storlek 37 och är i stort sätt nytt skick. Skriv vid minsta fundering eller liknande. Priset är inte fast så pruta på❤️❤️
Beige sneakers från UGG med fuskpäls - Påriktigt dem snyggaste korna men köpte dem tog den i fel storlek.
Yves Saint Laurent  klackskor - Eleganta svarta klackskor från Yves Saint Laurent (YSL) med ikonisk guldfärgad klack formad som YSL-loggan. Skorna har en stilren, lackad finish och smala remmar som ger ett exklusivt och sofistikerat intryck. Perfekta för fest, middag eller andra tillfällen där du vill sticka ut med en lyxig detalj. En tidlös designerklack som kombinerar mode och elegans.
sneakers  - så snygga. använda men inga defekter, skicket är som på bilderna. har tyvärr inte kvitto💕
Valentino Rockstud vita sneakers - Säljer ett par vita Valentino Garavani Rockstud sneakers i skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar över snörningen. Skorna har rund tå, platt sula och coola detaljer som ger en edgy vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiv design.
Maison margielas  - Hej och välkommen till BL säljer nu mina gamla Maison margielas i färgen vit box och påsar medföljer köpta här på Plick för två månader sen använda 2 gånger han sa de var äkta så antar att de är de men kan inte garantera därav priset kom med frågor mvh BL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Svarta sneakers från Axel Arigato nästan oanvända - Säljer ett par helsvarta sneakers från Axel Arigato i mocka med elastiskt band över vristen. Skorna har minimalistisk design, låg profil och diskret logga i guld på sidan. Perfekta för dig som gillar stilrena och cleana skor.