Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 skor med snörning - Snygga  skor med kontrasterande bruna snören och sula. Skorna har en klassisk design med rundad tå och är tillverkade i ett syntetmaterial.
Beige boots med snörning och dragkedja - Snygga beige boots med grov sula och snörning framtill. De har även en praktisk dragkedja på sidan för enkel på- och avtagning. Perfekta för en trendig look.
Beige sneakers med snörning - Snygga beige sneakers med vit sula. Knappt använda 🤍
Beige boots med snörning - Säljer ett par snygga beige boots. De har en cool snörning som ger dem en unik look och en bekväm passform. Perfekta för höst och vinter, och de är gjorda i ett slitstarkt material som håller fötterna varma. Passar både till vardags och lite mer uppklädda tillfällen.
Hilfiger Beige läderboots med snörning - Snygga beige boots med snörning och vadderad insida i fuskpäls. Skorna har en robust sula och detaljer i brunt läder. Perfekta för kyligare väder med en stilren design.
Vita sneakers med snörning - Säljer ett par stilrena vita sneakers med snörning. Skorna har en rund tå och en diskret randig detalj på sidan.
Skor med snörning
Skor med snörning  - 89

Skor med snörning

Storlek: 38
Kategori: Skor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga beiga klackar med snörning fram och bak

my
my
(14)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
DEN FINNS INTE KVAR  - Ingenting som syns på den gamla finns kvar, då hade det varit utlagt här! innan någon annan ger mig dåligt omdöme pga att jag inte svarar på om jag har den här tröjan kvar för 18276262 gången så snälla tänk på att jag är en människa fortfarande som har saker som händer i mitt liv, svara folk på plick är inte prio när jag hanterar döden av min mamma som är det mest traumatiska som hänt mig. Snälla tänk på att alla är människor innan ni skriver tack, lite förståelse och omtanke kostar 0kr
Liknande annonser
Visa alla