Alla kategorier > Skor
Bruna kängor från Helly Hansen
Bruna kängor från Helly Hansen - 0 Bruna kängor från Helly Hansen - 1 Bruna kängor från Helly Hansen - 2 Bruna kängor från Helly Hansen - 3 Bruna kängor från Helly Hansen - 4 Bruna kängor från Helly Hansen - 5

Bruna kängor från Helly Hansen

Storlek: 46
Kategori: Skor
Märke: Helly Hansen
Färg: Bruna
Skick: Bra skick

600 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Säljer ett par bruna kängor från Helly Hansen med grov mönstrad sula och snörning. Skorna har en rund tå och är tillverkade i skinn och syntetmaterial. Perfekta för höst och vinter med sin slitstarka design och bekväma passform.

Olaveleon
Olaveleon
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Helly Hansen bruna kängor med snörning - Snygga bruna kängor från Helly Hansen med grov sula och snörning i metallöglor. Skorna har en kombination av skinn och slitstark textil, samt HH-logga på sidan. Perfekta för höst och vinter när du vill ha både stil och funktion.
Bruna kängor från Helly Hansen - Snygga bruna kängor från helly hansen dom är knappt använda och det är ingen fel på don dom har storlek 41
Bruna Helly Hansen boots med foder - Säljer ett par bruna boots från Helly Hansen med mjukt, ljust foder och grov sula. Skorna har snörning och är tillverkade i mocka med slitstark gummisula. Perfekta för kalla dagar och har en klassisk outdoor-look.
Svarta kängor från Helly Hansen - Snygga svarta kängor från Helly Hansen med klassisk snörning och diskret HH-logga på hälen. Skorna har en stilren design och är tillverkade i slitstarkt material som passar perfekt till streetwear eller outdoor-look.
Helly Hansen  - Bruna hellt hansen boots i st 43 utan innersula fint skick
Vandringsskor från Helly Hansen - Säljer ett par unika bruna och gula skor från Helly Hansen. De har en cool design med snörning och är perfekta för utomhusaktiviteter. Skorna är i bra skick och har en slitstark sula. Perfekta för dig som gillar att vara aktiv och vill ha något annorlunda!
Svarta kängor från Helly Hansen - Säljer ett par svarta kängor från Helly Hansen i mycket bra skick. De har en robust design med snörning och är perfekta för höst och vinter. Skorna är gjorda i syntetmaterial och har en slitstark sula för bra grepp. Perfekta för utomhusaktiviteter i kallare väder!
Bekväma Helly Hansen kängor - Snygga grå kängor från Helly Hansen med mockayta och orange detaljer på snörningen. Insidan är fodrad med rött tyg för extra stilpoäng. Skorna har rund tå och platt sula, perfekta för dig som gillar en clean look med lite färg.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Valentino flycrews skor - Säljer ett par Valentino flycrews i  Fint skick Skick: 9,5/10🧮  Inkluderat: extra spikar ingår!♦️  Pris: 2599kr  ej hugget i sten🎗️  Storlek: 43♣️ Snabbaffär = priset sänks-SERIÖSA BUD🔓
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗