Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta stövletter från H&M - Snygga svarta stövletter från H&M i mjuk mocka-look. Skorna har spetsig tå, hög klack och dragkedja på sidan för enkel påtagning. Perfekta för dig som vill ha en stilren och trendig look med lite edge. Klacken är 11cm
Svarta glittriga stövletter med klack - Säljer ett par svarta stövletter med spetsig tå och hög klack. Skorna är täckta av svarta glittriga stenar som ger en riktigt lyxig och festlig känsla. Materialet är mockaliknande och de har dragkedja på sidan för enkel påtagning.
Svarta stövletter med klack och dragkedja - Säljer ett par svarta stövletter i glansigt skinnimitation med rund tå och chunky klack. Skorna har dragkedja på insidan för enkel påtagning och en stilren look som passar till många outfits. Använd 1-2 gånger. Köpta på H&M, storlek 38. Hämtas/lämnas runt Stockholm city/solna helst.
Svarta stövletter med klack från H&M - Säljer ett par svarta stövletter från H&M i storlek 39. Skorna har snygg guldfärgad dragkedja på sidan, öppen tå och hög klack. Materialet är mocka och de har en stilren, elegant look som passar till många outfits. Använt ett fåtal gånger
Svarta stövletter med klack - Säljer ett par snygga svarta stövletter i mocka med dragkedja på sidan. De har en bekväm klack som ger lite extra höjd utan att bli obekväma. Perfekta för höst och vinter, och funkar både till vardags och fest!
Svarta stövletter
Svarta stövletter  - 89 Svarta stövletter  - 90 Svarta stövletter  - 91

Svarta stövletter

Storlek: 37
Kategori: Skor
Märke: H&M
Färg: Svarta

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skor i bra skick men smutsig köp båda för 300kr

Cornelia Styf
Cornelia Styf
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Gråa Louboutin sneakers med röd sula - Snygga grå sneakers från Louboutin med ikonisk röd sula och diskret snörning. Skorna är i mocka och har en stilren, rund tå. Perfekta för dig som vill sticka ut med en lyxig touch och klassisk design. Pris kan diskuteras vid snabb affär
Isabel marant - Isabel marant wedge boots. Använda en gång inomhus. Storlek 38. Box medföljer. Det är i perfekt skick och perfekta nu på vintern!
Svarta boots stövlar med klack - Trendiga helt oanvända Svarta klack-boots i mocka liknande material🖤👠slutsålda från boohoo,  storlek 39. Har kvar orginalförpackningen och dem är helt oanvända, säljer då de var för små på mig. Har tyvärr inga bilder när klackarna är på eftersom de inte passade. men säg till om någon annan bild behövs.
Marinblåa mocka skor med nitar och röd under sula - Säljer ett par tvär feta skor som är helt nya utan några defekter✅. Skorna är gjorda i mocka med en röd undersula. Kvitto igår🧾, dustbag, skolåda och ett Christi@n kort! Hör av er vid frågor.
Dior Walk’N Dam Sneakers - Hej, säljer nu dessa snygga Walk N skor. Äkthetsbevis som garanterar äkthet medföljer vid önskan vid köp. De är helt nya och är endast testade inomhus. Jag köpte de här på vinted inför Jul då det var tänkt att vara present till min tjej men tyvärr var de lite för stora så säljer nu vidare de till någon som passar storlek 38 bättre.
B30 skor - Riktig snygga och trendiga ligger bara i garderoben nu mera, där av priset
Valentino Opens - Rosa valentino opens | Skick - 8/10 | Storlek - 39,5 | Äkta | Box + dustbag ingår | Hör av er vid frågor eller funderingar 🙌
Maison Margiela Gats - En av dem få autentiska Maison Margiela Gats | Sprillans nya skick 10/10 | Storlek 44 | KVITTO finns, box och dust-bag tillkommer vid köp | Hör av er för mer information/bilder!