Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vita sandaler med klack från H&M - Säljer dessa beige/vita sandaler från H&M med knutdetalj på ovansidan. Använda endast 1 gång, nyskick. Köpta för 300kr.
Vita sandaler med klack/klackskor från H&M - Stilrena vita klackskor/sandaler från H&M med fyrkantig tå och låg klack. Skorna är de absolut skönaste jag burit! De är enbart använda 1 gång, har bred rem över foten och är tillverkade i ett mjukt syntetmaterial. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och trendig design. Skorna är helt slutsålda, och inhandlades för 400 or men jag säljer de för billigare!💕
Beige sandaler med klack från H&M - Snygga beige sandaler med klack från H&M. De har en flätad design och breda remmar som ger en stilren look. Perfekta för sommarens alla tillfällen. Storlek 38
Beige sandaler med klack och knyt - Säljer ett par snygga beige sandaler i storlek 38. De har en elegant klack och en fin knytning framtill som ger en chic touch. Perfekta för sommarens alla fester eller en dag på stan. De är i nyskick och redo att bäras av någon som älskar stil och komfort.
Beige sandaler med klack från H&M - Snygga beige sandaler från H&M med smala remmar och fyrkantig tå. Skorna har en stabil blockklack och är gjorda i syntetmaterial. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och trendig stil.
Beiga sandaler med klack från H&M - Säljer ett par stilrena beiga sandaler från H&M med fyrkantig tå och låg klack. Skorna har tunna remmar och öppen häl, perfekta för varmare dagar. Snygg och enkel design som passar till många outfits. Storlek 35, helt nya och oanvända!
Beige sandaler med klack från H&M - Snygga beige sandaler från H&M med fyrkantig tå och bred, twistad rem framtill. De har smala ankelremmar med guldfärgat spänne och stabil blockklack. Tillverkade i syntetmaterial med mjuk finish, perfekta för dig som gillar stilrena och trendiga skor.
Sandaler med klack  - I fint begsgnat skick.  Storlek 39. Från hm. Djur och rökfritt hem.
Klackar / sandaler
Klackar / sandaler - 89 Klackar / sandaler - 90 Klackar / sandaler - 91

Klackar / sandaler

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: H&M
Färg: Beigea

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvända klackar/sandaler i grå/beige färg

Hajhaj
Hajhaj
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Air Jordan 1 mid - Snygga skor i bra skick. Knappt använda.
Varm päls jacka - Varm och super skön pälsjacka med luva. Storlek xs men ändå lite oversized. Passar även som S.
Cropped blazer - Helt ny och oanvänd blazer med prislapp.
Klackar - Snygga klackar, aldrig använda
Äkta Moncler T-shirt - Svart t-shirt med snygg öppning i ryggen knappt använd i bra skick storlek xs
Giuseppe Zanotti skor - Snygga skor i bra skick. Storlek 37,5
Beige Kappa - Snygg beige kappa i bra skick!
Liknande annonser
Visa alla