Alla kategorier > Mode > Skor
Klackskor
Klackskor  - 89 Klackskor  - 90

Klackskor

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: H&M
Färg: Svarta

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svarta klackskor från H&M storlek 38. Använda något fåtal gånger

Amanda
Amanda
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klackskor - Säljer dessa klackskor från HM som jag tyvärr inte kan gå i eftersom jag inte kan gå i klackskor lämgre, olyckligtvis. Men hoppas att någon annan kan använda dom istället! Priset kan diskuteras vid snabb affär.
Klackskor  - Snygga klackskor från H&M i storlek 38, nyskick aldrig använda utomhus!
Klackskor  - Säljer sånna snygga skor då den tvärr är för små för mig! De är en st 38 men skulle nog passa bättre på en 37-37,5. Dem viker sig jättefint när man har på sig de och är i mocka.
Klackskor - Svarta enkla klackskor köpta från H&m, endast använda en gång till balen. Köpta för 300kr, finns inte kvar på hemsidan men liknar skorna på sista bilden!💖 storlek: 38
Klackskor från H&M - Klackskor som aldrig är använda pågrund av fel storlek. Skriv vid frågor!🫶🏼
Klackskor  - Använt bara ett par gånger och i mycket bra skick.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med bred rosa rem över vristen dekorerad med ikoniska nitar. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa.
Inuikki skor  - Sjukt snygga inuikki skor, dem är använda därav priset men dem är fortfarande i väldigt bra skick. Box medkommer ❣️❣️nypris 2600kr
Maison margiela gats vita - Ett par riktigt feta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Valentino Opens | Dam Storlek 37 - Valentino Opens till damer | Size 37 | Skorna är i mycket bra skick, förutom defekten på ena tån | Allt som finns på bild medföljer vid köp | Äkta ⭐️
Svarta sneakers från Lanvin - Snygga och klassiska lanvin sneakers. Skorna är k str uk 7 sitter som eu 42. Skorna är i gott skick och sulkräm har används för att fräsha till de lite tveka. Tveka inte på att kontakta mig vid minsta fundering. Dustbags fås med.