Alla kategorier > Skor
Gråa dasia skor storlek 38
Gråa dasia skor storlek 38 - 89

Gråa dasia skor storlek 38

Storlek: 38
Kategori: Skor
Färg: Gråa

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bra skick, använda 2 ggr

Agnes Töpelfriberg
Agnes Töpelfriberg
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Dasia skor  - Sjukt snygga Dasia skor som använts sparsamt några gånger, säljer då jag har för många par skor 💕 är alltid öppen för prisförslag! Nypris runt 1000
Dasia 38 - Sandaler i mocka fr Dasia, strl 38, använda en gång så i nyskick  150kr
Gråa dasia skor - Gråa dasia skor i storlek 38. Säljer eftersom jag knappt använder de💞
DASIA skor - Säljer dom då det är lite små i storleken för mig. Köpte skorna i sommras och använda fåtal gånger. Kvitto och lådan finns! Hör gärna av er om ni har frågor💕
Guldiga pumps från Dasia, storlek 38 - Säljer ett par eleganta pumps från Dasia i storlek 38. Skorna är i skimrande guldigt skinn med rund tå och hög klack.
Dasia skor - Jättefina skor från DASIA, använda ett par gånger men fortfarande i fint skick 🥰
Dasia skor - Säljer mina fina gråa skor från dasia. De är använda ett fåtal gånger och i mycket bra skick🌟🌟
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga vita Valentino Rockstud sneakers med rosa detaljer och ikoniska nitar. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Tillverkade i skinn med rosa läderpaneler och matchande nitar för en edgy look. Perfekta för dig som vill sticka ut.