Alla kategorier > Skor
Svarta stövlar
Svarta stövlar  - 89 Svarta stövlar  - 90

Svarta stövlar

Storlek: 38
Kategori: Skor
Färg: Svarta

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super trendiga svarta skinnstövlar i storlek 38 som är perfekta inför hösten! Nyskick, mycket sparsamt använda med nypris 549kr💕

Linnea Nordström
Linnea Nordström
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta stövlar - Säljer ett par svarta höga stövlar  går  nästan vid knäna. Har använt två gånger, varma o sköna också.
Svarta stövlar  - Perfekt till höst och vinter, aldrig använda och i jättebra skick, skriv vid fler frågor 💕
Svarta stövlar - Säljer mina skit snygga svarta stövlar som är köpte second hand för 250kr men i väldigt bra skick!!! Inga defekter och man kan ha de på två olika sätt (se sista bilden). Oklart vilken storlek men skulle säga att de passar storlek 40-41! ❤️🙏
Svarta Stövlar  - Säljer dessa snygga svarta stövlarna 💕
Svarta stövlar - Säljer dessa svarta stövlar. Blockhälen är cirka 5 cm hög. Köpt ifrån Tamaris. Fler bilder kan skickas privat om man skulle vara intresserad av att köpa. Köparen står för frakten!
Svarta stövlar - Snygga svarta stövlar i skinn med rund tå och låg klack. Stövlarna har dragkedja på insidan och en kedjedetalj runt hälen. Storlek 37
Svarta stövlar - Snygg svarta stövlar. Aldrig använda av mig, då de är för små. De är mellan 38.5-39, 5.5 i UK.
Svarta stövlar - Svarta stövlar fint skick, endast använda fåtal gånger. Passar mig som har 38-39. Skriv för frågor🩷🩷 nypris 700kr
Andra annonser från Skor
Visa alla
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm