Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Uggs - Bra skick. Mockan är impregnerad. tveka inte att ställa frågor. pris är ej hugget i sten!
UGGs Australia  - Säljer nu mina UGGs. De är använda, men fortfarande i bra bruk. De köptes för 1800kr och säljs nu för 950kr. Köparen står för frakten!
Uggs  - Nu säljer jag mina uggs passar tyvärr inte mig längre och om du är intresserad så är det bara att skriva privat.Frakten betalar man själv !!
Bruna ”uggs” - Snygga bruna ”uggs” i mocka med en mjuk insida. Perfekta för kyligare dagar med sin varma och bekväma design. De har en enkel och stilren look som passar till många olika outfits. Använda en gång  🎀
Bruna uggs - Säljer dessa helt nya oanvända bruna uggsen,
UGGs Australia  - Säljer ett par UGGs Australia. De är använda, men i bra skick. Köparen står för frakten.
UGGS - Sparsamt använda UGG:s i brun mocka. Mycket fint skick. Stl 31, innermått 20 cm
Saga1022

Låga uggs

Storlek: 39
Kategori: Skor
Färg: Bruna

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvända låga uggs då storleken var för stor och retur tiden passerade. Storlek 39.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Isabel Marant liknande skor! - Inte mina bilder ‼️ Superfina skor jag köpt på plick, passar tyvär ej ❤️ Storlek 36
Vinterskor💗💗 - Vinterskor från Duffy, lika inuiiki skorna💗💗 de är i strl 38 och är helt oanvända har inte öppnat paketet då jag ångrat mig direkt och vill köpa svarta istället💗 säljer för 1000 pga efterfrågan men pris går att diskutera vid snabb affär! (bilden är lånad)
Svarta mockasneakers med kilklack - svarta sneakers i mocka från pavement. Köpte på Nelly inför vintern/hösten för 1699kr men kommer inte till användning. Endast använda en gång!
Maison margiela gats ljusgröna - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Isabel Marant skor  - Säljer dessa limited edition isabel marant skor i storlek 39 då de ej kommer till användning längre, de är i väldigt bra skick därav priset💗Hör av er vid frågor eller fler bilder. Pris kan diskuteras vid snabba affärer💗💗
Maison Margiela Gats paintsplatter - Vit/beiga grats i storlek 42. Oanvända, perfekta till hösten och vintern. Tveka inte på att höra av dig vid frågor!
Beige Isabel Marant sneakers med klack - Säljer ett par ikoniska Isabel Marant sneakers i beige mocka och skinn med högt skaft och dold klack. Skorna har flera breda kardborreband och en rund tå. Snygg design med kontrasterande gummisula och coola paneler. Perfekta för dig som gillar streetstyle med edge.