Alla kategorier > Mode > Skor
Skor
Skor - 89 Skor - 90 Skor - 91

Skor

Storlek: 42
Kategori: Skor
Märke: Jordans
Färg: Röda

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jordan Chicago skor Kvitto tillkommer

Kitkat
Kitkat
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skor - Fint skick.
Skor  - Jordans som är knappt använda bara några få gånger så i väldigt fint skick
Skor - Super fina jordans, helt nya för bra pris perfekta att ha på sommaren eller på våren, passar nästan med alla outfits, skor som passar både för män och kvinnor.    Ord pris. 1700 kronor.   Storlek: 38,5 passar även som 38.
Jordan skor  - Hej säljer mina Jordan skor storlek 38 och en halv 700
Jordans skor. - Hår är ett par svart,vit och röda skor dem är väldigt snygga och väldigt fint skick på dessa snygga skor.
Skor - Coola varma skor i storlek 36 från ”Salomon”! Bra skick. Köparen står för frakten men kan även mötas upp i Uppsala, Knivsta eller Sigtuna. Tveka inte att fråga mig om något! ❤️
Jordan skor  - Lite smutsiga men går säker trötta bort det mesta säljer eftersom jag inte använder dom. Storlek 36,5 passar 37
Andra annonser från Skor
Visa alla
Vita sneakers från Philippe Model - Snygga vita sneakers från Philippe Model med en stilren design. Skorna har snörning och en diskret logga på sidan. Riktigt sköna stilrena och bra inför vintern. Lite slitage på hälarna. Fråga efter bild vid köp! Om ni vill!
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Bruna sneakers med nitar från Louboutin - Unika bruna sneakers från Christian Louboutin med grå snörning och coola svarta nitar över tån. Skorna har klassisk röd sula och är tillverkade i mocka för en lyxig känsla. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil.
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Svarta med logoklack finns olika storlekar  - Säljer ett par svarta pumps i lack med öppen tå och ikonisk guld YSL-logga som klack. Skorna har en elegant, spetsig form och tunna remmar över foten. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig design.
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Valentino opens med taggar - Snygga vita sneakers från Valentino Garavani med svart band och nitar över vristen. Skorna har en klassisk rund tå och platt sula. Tillverkade i skinn för en lyxig känsla och stilren look. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiva detaljer.