Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sköna och bekväma stövlar  - I bra skik
Stövlar  - Snygga stövlar från Marzio made in Italy. Oanvända
Stövlar - Oanvända stövlar. Nypris 900 Skriv vid frågor!
Stövlar  - Säljer dessa stövlar från novita, storlek 37. Köpta här på plick men tyvärr inget för mig.☺️
Bekväma skor  - Bekväma underbara skor
Jätte bekväm skor  - Avsänt 1 gång
Stövlar - Skinnstövlar från Gabor. Jättefina men för stora för mig, därav säljer jag dom nu.
Stövlar  - Snygga knähöga stövlar
Världens bekvämaste stövlar!
Världens bekvämaste stövlar!  - 89 Världens bekvämaste stövlar!  - 90 Världens bekvämaste stövlar!  - 91

Världens bekvämaste stövlar!

Storlek: 37
Kategori: Skor
Märke:
Färg: Svarta

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek 37/1,5. Dessa stövlar är nog bland de bekvämatse skorna jag haft! Jag har firat nyår i dessa, sprungit i dessa, gjort ALLT I DESSA skor! Och de är fortfarande i mint condition! Stövlarna går att klä upp och ner, jättesnygga till en kort klänning

Lisa filipsdotter
Lisa filipsdotter
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla