Alla kategorier / Mode / Skor
Röda espadrillos från Kenzo
Röda espadrillos från Kenzo - 0 Röda espadrillos från Kenzo - 1

Röda espadrillos från Kenzo

Storlek: 35
Kategori: Skor
Märke: Kenzo
Skick: Mycket bra skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga röda espadrillos från Kenzo med ett broderat tigerhuvud och logotyp i blått framtill. Skorna har en klassisk espadrillosula i naturmaterial och är perfekta för en avslappnad stil.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rosa espadrillos från Tommy Hilfiger - Snygga rosa espadrillos från Tommy Hilfiger med broderad logga i rött och vitt. Skorna har en klassisk espadrillesula i naturmaterial och en bekväm passform. Perfekta för sommarens äventyr!
Svart pufferjacka med hög krage - Säljer en svart pufferjacka med glansig finish och hög krage. Jackan har breda, vadderade paneler och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla värmen och ändå se stilren ut. Köpte den som storlek 16 men skulle säga att det motsvarar xs/s.
Svart pufferjacka med hög krage - Snygg svart pufferjacka med glansig finish och hög krage. Jackan har en quiltad design, dragkedjeficka på sidan och breda kanaler för extra värme. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen och värmen. Köpte den som storlek 16. Skulle säga att det motsvarar xs/s.
Liknande annonser
Visa alla
Kenzo espadrillos - Superfina espadrillos från Kenzo, storlek 36. Som nya, använda utomhus en gång men de var tyvärr för små❤️Nypris 1549kr!
Miu Miu Röda espadrillos  - Snygga röda espadrillos från Miu Miu med bruna detaljer. Skorna har en klassisk design med en sula i repmaterial som ger en somrig känsla. Perfekta för en avslappnad stil.
Kenzo espadrillos - Väldigt fint skick, andvänd ett fåtal gånger 35-35/,5
Beige espadrillos från Kenzo med tiger - Snygga beige espadrillos från Kenzo med ikoniskt broderat tigermotiv framtill. Skorna har en klassisk rund tå och flätad sula i rep. Ovandelen är i bomull och insidan har en naturlig look. Perfekta för en chill och trendig sommarstil.
Kenzo Espadrillos - Säljer mina super söta Kenzo espradrillos i storlek 39♥️ Men små i storleken så skulle säga mer en 37/38. Endast använda en gång då jag hade för breda fötter…
Kenzo espadrillos  - Säljer mina espadrillos från Kenzo pga att jag inte använder dom🩵
Röda espadrillos från Adidas - Säljer ett par snygga röda espadrillos från Adidas med klassisk flätad sula och rund tå. Skorna har tygöverdel och små gula Adidas-loggor på sidan och framtill. Perfekta för varma dagar och enkel att matcha till sommarens outfits.
Blå espadrillos från Kenzo - Snygga blå espadrillos från Kenzo med ikoniskt broderat tigerhuvud i blått och rött framtill. Skorna har en klassisk rund tå, platt sula i rep och ovandel i bomull. Perfekta för sommaren och knappt använda. De är i gott skick!
Fortsätt i appen →