Alla kategorier > Mode > Skor
Klackar
Klackar - 89 Klackar - 90 Klackar - 91

Klackar

Storlek: 37
Kategori: Skor
Färg: Blå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klackar i storlek 37 öppna vid tårna, aldrig använda

Anna
Anna
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fina klackar  - Super snygga klackar i storlek 36 men är lite större så skulle säkert passa 37 bättre men det glappar inte för mycket. Inga defekter!💕
Snygga klackar  - Jeansfärgade klackar med strass. Låg klack, använda 1 gång.
Blå klackar - Mörklblå klackar ca 9cm med guldiga detaljer, lätta att gå i, saknar en ”plupp” på ena skon annars i bra skick. Spetsiga fram till och snygg form
Blåa klackar  - Blåa klackar köpta från new yorker, , använda ett par ggr, går att tvätta , säljer för att dem är för små , kan gå lägre på priset , typ 130 med frakt
Klackar  - Säljer nu dessa skit coola klackar i en snygg turkos färg. De är i ett mycket bra skick och sulan i princip i ny skick. Säljer då storleken var missvisande, Står storlek 38 men skulle säga att det är i 37!   Säljer för 195kr 💙
Nya klackar  - Helt nya oanvända skor med plasten kvar under från SHEIN. Nypris 355kr
Andra annonser från Skor
Visa alla
Vita sneakers från Philippe Model - Snygga vita sneakers från Philippe Model med en stilren design. Skorna har snörning och en diskret logga på sidan. Riktigt sköna stilrena och bra inför vintern. Lite slitage på hälarna. Fråga efter bild vid köp! Om ni vill!
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Svarta med logoklack finns olika storlekar  - Säljer ett par svarta pumps i lack med öppen tå och ikonisk guld YSL-logga som klack. Skorna har en elegant, spetsig form och tunna remmar över foten. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig design.
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Maison margiela gats - Säljer ett par lite schysstare Maison margiela gats | Boxen är lite trasig (se sista bilden) | Dustbag + box ingår | Storlek: 43 | Det är bara slå en pling om du undrar något 😊
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Svarta wedge sneakers med kardborre - Snygga svarta sneakers med inbyggd kilklack och flera kardborreband. Skorna har en cool design med rund tå och platt sula i gummi. Tillverkade i mocka och syntetmaterial, perfekta för dig som vill ha både stil och edge.