Alla kategorier > Mode > Skor
Klackskor
Klackskor - 89

Klackskor

Storlek: 39
Kategori: Skor
Färg: Svarta

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefina klackskor. Använda 2 ggr.

mlinn96
mlinn96
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klackskor  - Står St 37 men jag har alltid 39 och passar mig! Äkta läder  Använda 1gång till balen 9,5cm klack
Klackskor - Säljer min sambos klackskor från Cink-Me. Skorna är i storlek 39 och i använt skick.
Klackskor  - Klackskor från NAKD, aldrig använda🫶🏼
Klackskor - Säljer dessa klackskor från HM som jag tyvärr inte kan gå i eftersom jag inte kan gå i klackskor lämgre, olyckligtvis. Men hoppas att någon annan kan använda dom istället! Priset kan diskuteras vid snabb affär.
Klackskor - Endast använda en gång, inga som helst defekter. Klackhöjd: 10cm. Nypris 349kr. Kan tvätta rent sulan mer vid önskemål.
Klackskor  - Säljer nu mina fina bal klackskor som endast är använda en gång! Nypris är 500kr❤️
Klackskor  - Super snygga klackskor i storlek 39
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med bred rosa rem över vristen dekorerad med ikoniska nitar. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa.
Inuikki skor  - Sjukt snygga inuikki skor, dem är använda därav priset men dem är fortfarande i väldigt bra skick. Box medkommer ❣️❣️nypris 2600kr
Maison margiela gats vita - Ett par riktigt feta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Svarta sneakers från Lanvin - Snygga och klassiska lanvin sneakers. Skorna är k str uk 7 sitter som eu 42. Skorna är i gott skick och sulkräm har används för att fräsha till de lite tveka. Tveka inte på att kontakta mig vid minsta fundering. Dustbags fås med.