Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beiga klackskor - Oanvända beiga klackskor endast testade inomhus!😋
Beige klackskor  - Fina beiga & eleganta klackskor i mockamaterial från 5th Avenue 💎 Superbekväma att gå i! Endast använda 1 gång. Storlek: 37/4
Beige Klackskor  - oanvända, storlek 37.
Beiga klackskor  - Snygga beige klackskor från DS med öppen tå och justerbara remmar i storlek 36. Skorna har en elegant design med 8-9 cm klack och är perfekta för att lyfta din stil. Nästan aldrig använda mycket bra skick. Säljer för att de är för små.
Beige Klackskor - oanvända, storlek 38.
Beige Klackskor  - oanvända, storlek 38
Beiga klackskor  - Jag säljer nu dessa fina beiga klackdkor med en öppning vid tårna. Storlek 37. Är i ganska gott skickat och har använts ett flertal gånger. Har dock lite smutsfläckar på sidan, men de går förmodligen bort.
Beige klackskor 37 - Använd en gång. Nypris 799kr.
Klackskor beige
Klackskor beige - 89

Klackskor beige

Storlek: 37
Kategori: Skor
Märke: Anna Field
Färg: Beigea

85 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klackar använda ett fåtal gånger

Ellinor Sennland
Ellinor Sennland
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med
Snygga sneakers  - Unika svarta sneakers med fluffiga vita snören och pälsdetaljer längs kanten. Skit snygga till vinter och vår. Använda endast 3 gånger så dom är som nya! Säljer då jag har ett till par i annan färg❤️köpte för 1600
Valentino open skor - Orginalstorlek: 36,5 men sitter mer mot 37, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: endast skorna
Adidas Handboll Spezial  - Säljer ett par Adidas Spezial sneakers i ljusblå mocka med vita detaljer och klassiska tre ränder på sidan. Skorna har vit snörning och en brun gummisula som ger en retro vibe. Perfekt för dig som gillar stilrena och sportiga sneakers. Dessa skor har inga täcken på användning
isabell marant liknande skor - i grå mocka med fransar💌 använda typ 5 gånger men köpta på vinted, väldigt bekväma!!
Svarta sneakers från Lanvin  - Feta Lanvins skick 9/10 / storlek 43 / kontakta via intresse eller annat!
Lanvin (stl 43) - Lanvin sneakers i marinblå mocka med snygg lackad tå och vit platt sula. Skorna har snörning och en stilren, rund form. Perfekt för dig som gillar exklusiva och trendiga sneakers med en unik touch. Kommer med originalkartong och dustbag från Lanvin Paris.
Christian Dior sneakers mönstrade - Säljer ett par snygga Christian Dior sneakers i vit och grå färg med ikoniskt Dior-mönster. Skorna har snörning, rund tå och platt sula med en svart stjärna undertill. Tillverkade i Italien och har textilöverdel med tydlig logga på plösen.