Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klackskor - Använd skick
Klackskor  - Snygga klackar som är perfekta till studenten
Klackskor  - Beiga klackskor stolek 38
Klackskor från HM - Säljer dessa snygga beige klackskor med Diana på, från HM, perfekt till sommaren!!🥰🥰
Klackskor  - Säljer mina klackskor som endast är testade. Köpta från H&M. Färgen är brun/beige. Finns i Linköping annars står köparen för frakten.
Klackskor - Klackskor från HM med spetsig tå och är i en fin beige färg. Köackhöjden är 8 cm. Använd endast ett fåtal gånger och är i fint skick!
Klackskor - Fina klackskor i strl 41 från h&m. Skriv gärna frågor😊
Leah

Klackskor

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: H&M
Färg: Beigea

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina klackar som jag hade på balen i nian 🥲💞endast använda en gång, klackhöjd ca 5 cm, bekväma!! Inget problem att gå i dem. Fåtal stenar har trillat av (se bild)kan mötas upp i centrala gbg eftersom de är ganska ömtåliga❤️✨ men fraktar även 💕🙏🏼

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Vinterskor💗💗 - Vinterskor från Duffy, lika inuiiki skorna💗💗 de är i strl 38 och är helt oanvända har inte öppnat paketet då jag ångrat mig direkt och vill köpa svarta istället💗 säljer för 1000 pga efterfrågan men pris går att diskutera vid snabb affär! (bilden är lånad)
Svarta mockasneakers med kilklack - svarta sneakers i mocka från pavement. Köpte på Nelly inför vintern/hösten för 1699kr men kommer inte till användning. Endast använda en gång!
Isabel Marant liknande skor! - Inte mina bilder ‼️ Superfina skor jag köpt på plick, passar tyvär ej ❤️ Storlek 36
Beige Isabel Marant sneakers med klack - Säljer ett par ikoniska Isabel Marant sneakers i beige mocka och skinn med högt skaft och dold klack. Skorna har flera breda kardborreband och en rund tå. Snygg design med kontrasterande gummisula och coola paneler. Perfekta för dig som gillar streetstyle med edge.
Isabel Marant skor  - Säljer dessa limited edition isabel marant skor i storlek 39 då de ej kommer till användning längre, de är i väldigt bra skick därav priset💗Hör av er vid frågor eller fler bilder. Pris kan diskuteras vid snabba affärer💗💗
Maison margiela gats ljusgröna - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Valentino rockrunners 42 blå/vit - Sjukt feta rockrunners! Fetaste färgen som existerar! Självklart äkta! Kvitto finns, samt box, dustbag! Skick 9/10! Nypris ca7200kr! Färgen har slutat tillverkas! Hör av dig vid frågor 🤩