Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vita stövlar  - Super fina vita stövlar!
Stövlar - säljer ett par klackstövlar. Pga (kan inte gå i klackar:()  Köpt i en butik i en krypinbutik i norrland. Köpt för 699kr. Säljer för 299kr.
Vita stövlar med bälte - Säljer ett par stilrena vita stövlar med en snygg bältesdetalj upptill. De har en spetsig tå och är perfekta för att ge en elegant touch till din outfit. Passar bra till både vardag och fest! Aldrig använda super snygga!
vita stövlar - vita stövlar från nelly! 🤍
Stövlar - Säljer ett par grischstövlar. ensast använt 2 gånger
Snygga stövlar! - Super snygga stövlar i storlek 37 som jag använt 1 gång då jag inte tyckte de var min stil. Köparen betalar för frakt!💕 så fina till en kjol eller klänning😍
Svarta stövlar - Säljer dessa svarta stövlar. Blockhälen är cirka 5 cm hög. Köpt ifrån Tamaris. Fler bilder kan skickas privat om man skulle vara intresserad av att köpa. Köparen står för frakten!
Stövlar med klaxk
Stövlar med klaxk - 89 Stövlar med klaxk - 90 Stövlar med klaxk - 91

Stövlar med klaxk

Storlek: 39
Kategori: Skor
Färg: Vita

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stövlar i ormskinnsliknande material från shein. Använda 2 gånger ungefär. I storlek 39 men fungerar för mig som har 38/37 så ganska små i storleken

Fredrika Anger
Fredrika Anger
(14)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Isabel Marant ljusa sneakers med kardborre - Säljer ett par ikoniska Isabel Marant sneakers i ljusbeige mocka och vitt skinn. Skorna har rund tå, platt sula och tre breda kardborreband för en cool och sportig look. Tjock vadderad plös och detaljerade paneler ger extra edge.
Boots - Jag säljer de här bootsen som inte kommer till användning. De är endast testade inomhus och kanske en gång på tomten✨ Färg Khaki
Svarta sneakers med mocka och lackdetalj - Säljer ett par svarta sneakers med ovandel i mocka och snygg lackad tå. Skorna har vita sulor, snörning och metallöljetter på sidan för extra ventilation. Perfekta för dig som gillar en stilren men ändå unik look.
Christian Louboutin skor - Hej, säljer nu dessa svin snygga Loubs skor. Skorna är i grymt skick. Saknar nitar men har extra! Begränsat antal boxar och dustbag. Hör av dig vid frågor.
Svarta Isabel marant skor - Storlek 40. Kvitto finns💕💕 kom jättegärna med frågor.
Folded boots - Jättesnygga folded boots från Bohoo❣️ Helt oanvända, köpte dem på vinted men de passade tyvärr inte och därav säljer jag dem. Klacken är 8 cm hög.
Valentino rockrunners  - Valentino garavani rockrunners | Storlek 44 | finns inga defekter | allt og fås med | kom pm vid frågor!:)
Ballerinaskor  - Superfina sparsamt använda ballerinaskor som är från hm fast slutsålda överallt stl 37, prislappen är inte kvar längre