Alla kategorier > Skor
Låga klackskor
Låga klackskor  - 89 Låga klackskor  - 90 Låga klackskor  - 91

Låga klackskor

Storlek: 38
Kategori: Skor
Färg: Vita

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer dessa låga klackskor från shein i st 38, den är köpta för 216kr men säljs nu för 120kr. Dem är använda ett fåtal gånger och säljs eftersom den inte längre kommer till användning. Pris kan diskuteras!

Allvarliga köpare
Allvarliga köpare
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta sneakers med mocka och lackdetalj - Säljer ett par svarta sneakers med ovandel i mocka och snygg lackad tå. Skorna har vita sulor, snörning och metallöljetter på sidan för extra ventilation. Perfekta för dig som gillar en stilren men ändå unik look.
Boots - Jag säljer de här bootsen som inte kommer till användning. De är endast testade inomhus och kanske en gång på tomten✨ Färg Khaki
Valentino Opens Dam | Storlek 37,5 - Valentino Opens till damer i storlek 37,5. Skicket är mycket bra. Storlek 37,5 | Boxen + Dustbag tillkommer vid köp! Fraktar samma dag ⭐️
Svarta mockasneakers med klack  - Säljer ett par svarta sneakers men klack i mocka med högt skaft och snörning. Skorna har rund tå, platt sula och coola sömdetaljer. Smuts på tån gör att ta bort, gör det innan jag skickar
Svarta Isabel marant skor - Storlek 40. Kvitto finns💕💕 kom jättegärna med frågor.
Folded boots - Jättesnygga folded boots från Bohoo❣️ Helt oanvända, köpte dem på vinted men de passade tyvärr inte och därav säljer jag dem. Klacken är 8 cm hög.
Maison Margiela svarta sneakers - Maison Margiela sneakers i svart skinn och mocka med vita snören och beige innersula. Klassisk siluett med gummisula och diskret branding. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och stilren design.
Grå sneakers från Philippe Model - Säljer dessa riktigt snygga Philliphe model trainers med mycket kvar att ge. Skicket 7,5/10| Skriv vid minsta lilla fundering 🤔 MVH TRENDY CLOTHING 🔵OBS strlk 43 men passar också 42