Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta sneakers från Lanvin i mocka - Snygga svarta sneakers från Lanvin i storlek uk 6 sitter 41. Skorna är i väldigt bra skick använda en handfull av gånger.
Svarta sneakers från Lanvin i mocka - Snygga svarta sneakers från Lanvin med ovandel i mocka och lackad tå. Skorna har vita sulor, svarta skosnören och rund tå. Perfekta för dig som gillar en stilren och lyxig look med en twist av glans.
Svarta sneakers från Lanvin i mocka - Snygga svarta sneakers från Lanvin med ovandel i mocka och detaljer i skinn. Skorna har rund tå, svarta snören och en kontrasterande vit sula. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers med lyxig känsla. Kom med bud men helst vettiga bud tack!😄
Svarta sneakers från Lanvin i mocka - Super bra skick som nya, storlek 41,5 EU men passar även 42. Vid frågor så är det bara att höra av sig!😊
Svarta Lanvin sneakers i mocka - Säljer ett par svarta sneakers från Lanvin med ovandel i mocka och vita gummisulor. Skorna har rund tå, snörning med metallöljetter och klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa sneakers.
Svarta sneakers från Lanvin i mocka - Snygga svarta sneakers från Lanvin med ovandel i mocka och lackad tå. Skorna har vita gummisulor och svarta skosnören. Klassisk låg modell som passar perfekt till jeans eller dressat. Kommer med originalkartong.
Svarta sneakers från Lanvin i mocka - Snygga svarta sneakers från Lanvin med ovandel i mocka och tåparti i svart skinn. Skorna har vita, rejäla gummisulor och klassisk snörning. Perfekta för dig som gillar stilrena och lyxiga sneakers. Skorna har minimala skador (bild 5), annars är skicket hyfsat bra. OBS! Box ingår inte men dustbag ingår. Kan gå ner i pris vid snabbaffär. Hör av er vid minsta lilla fråga
Svarta sneakers från Lanvin i mocka - Säljer ett par svarta Lanvin sneakers med snygga detaljer i mocka och skinn. Skorna har rund tå, platt sula och klassisk snörning. Stilren design med svarta metalldetaljer och svart yttersula. Perfekt för dig som gillar exklusiva och minimalistiska sneakers.
Svarta sneakers i mocka
Svarta sneakers i mocka - 89

Svarta sneakers i mocka

Storlek: 41
Kategori: Skor
Märke: Lanvin
Färg: Svarta

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par svarta sneakers i mocka med vit sula. De har snörning och är i bra skick, perfekta för vardagsbruk. Passar till både jeans och mer uppklädda outfits.

Maximus Håkansson
Maximus Håkansson
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Isabel marant liknande Kilklackar/ mockasneakers med wedgeklack - Snygga skor som liknar Isabel marant eller casadei supercoola till våren💙💙💙
Isabel marant skor  - säljer dessa isabel marant skor i strl 39. köpta här på plick för ca ett år sen. ganska slitna inuti men inget som syns utifrån. kom privat vid frågor!
Fold over boots - Säljer ett par svarta höga stövlar med bred klack och spetsig tå. Stövlarna har en liten gulddetalj upptill och är tillverkade i mocka. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Aldrig använda endast testade hemma, köpta på raglady men märket heter Givana. Original box finns även (sista bilden) och priset kan diskuteras💗
Maison margiela gats svarta - Ett par riktigt feta gats i storlek 42. Skickar alltid samma dag 🚚✅
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Svarta slouchy boots med klack - Snygga svarta stövlar i mocka-look med slouchy skaft och spetsig tå. De har smal klack och en trendig, avslappnad siluett som passar perfekt till både jeans och kjol. Stövlarna är helt svarta och har en elegant, modern vibe.
Valentino skor - Storlek: 40 || Skick:  8/10, lite små repor|| Nypris: Ca 6000kr || Följ för liknande produkter 🌊🍾
Isabel marant skor  - Ett par stilrena Isabel marants i storlek 38, använda fåtal gånger utan defekter. Väldigt fräscha skor och passar bra nu till det kalla vädret. Skriv vid intresse!😇