Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Loubs  - Unika sneakers från Christian Louboutin med svart och vit ovandel, blå detaljer på hälen och röd sula. Tåpartiet är täckt av silvriga nitar för en edgy look. Skorna har snörning och platt sula, tillverkade i skinn och textil. Perfekt för dig som vill sticka ut.
Loubs - Snygga svarta sneakers från Christian Louboutin i mocka med klassisk röd sula. Skorna har rund tå, svarta snören och diskret design som passar perfekt till streetwear. Insidan är i läder för extra komfort. Kommer med originalkartong och tillbehör.
Loubs - Säljer dessa fina skor eftersom att jag inte längre vill ha dom. Dom är använda ett par gånger och är i riktigt bra skick. Säljs för grymt pris.
Loubs - Svarta Christian louboutins med spikar. Storlek 44. Är i superbra skick. Jag har kvitto. Kom med prisförslag. Kan gå ner i pris vid snabb affär!
Unika loubs - Säljer ett par unika sneakers från Christian Louboutin med svart och vit färg, dekorerade med silvriga nitar på tån. Skorna har snörning, rund tå och röd sula med logotyp. Materialet är skinn och textil, och de har en cool kontrast mellan färgerna.
loubs  - storlek 43 använd 1 gång tar emot byteb
Loubs - Svartsvarta 7/10 skick därav priset köpta för 7500 vilket är nypris men säljer för 2000 och dustbag medkommer. Billigare vid snabb affär och är öppen för byten
Loubs  - Säljer ett par svarta sneakers från Christian Louboutin i exklusivt präglat skinn. Box medföljer! Skicka ett pm för frågor elr annat!
Loubs
Loubs - 0 Loubs - 1 Loubs - 2 Loubs - 3

Loubs

Storlek: 43
Kategori: Skor
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

1200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga helsvarta sneakers från Christian Louboutin med svart snörning och diskret logga broderad i vitt på hälen. Skorna har rund tå och platt sula, tillverkade i mocka och syntetmaterial. Perfekta för en stilren look.

Ecoluxe Fashion
Ecoluxe Fashion
(4)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Garavani Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa detaljer och guldiga nitar. Klassisk rund tå, snörning och platt sula. Ikoniska pyramidnitar längs sidorna och bak på hälen. Kommer med originalkartong och dustbag. Passar dig som vill ha en lyxig stil inför det nya året.
Svarta Moon Boots med snörning - Säljer ett par svarta Moon Boots med vit logga och snörning framtill. Skorna har en rund tå och platt sula, perfekt för kalla vinterdagar. Materialet är syntet och de har en klassisk moon boot-design med högt skaft.
Svarta Inuikii boots - Säljer ett par svarta boots med snörning och mjukt pälsfoder på insidan. Skorna har en platt sula och är tillverkade i en kombination av mocka och skinn, vilket ger dem en snygg och modern look. Perfekta för kyliga dagar och passar till många olika stilar.
Golden Goose vita sneakers med glitter - Golden Goose sneakers i vitt skinn med guldstjärna på sidan, svarta snören med logga och glittrig silverdetalj på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig look.
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Säljer ett par Valentino Garavani Rockrunner sneakers i svart och grått med camouflage-mönster. Skorna har snörning, platt sula med nitar och detaljer i skinn och mesh. Kommer med originalkartong, extra skosnören och dustbag. Riktigt snygga och unika sneakers för dig som gillar exklusiva märken.
Maison Margiela gats sneakers vit/beige - Maison Margiela gats sneakers i vit och beige med klassisk gummisula. Ovandel i skinn och mocka, med snörning och rund tå. Kommer med originalkartong och dustbags. Snygg retrostil och neutrala färger som passar till allt. (Pris kan diskuteras vid snabb affär)
Maison Margiela gats - Oanvända, ingen box
Lanvin cap toe - Lanvins! | skick: 8/10 | storlek: 44/uk 10 | pris: 2099:- retail: 5000:- | ingår dustbag | för fler frågor eller funderingar skicka pm!