Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Uggs  - Bruna uggs från new yorker, använda 3-4 gånger. Fint skick, varma och sköna
Uggs - jättemysiga uggs från märket Aus Wooli Australia, i äkta fårskinn och ull. redan impregnerade och klara att använda i regn/snö! endast använda en gång, då jag märkte direkt att dom helt enkelt var för små för mig.  öppen för prisförslag! 🌹🥰
Bruna uggs från UGG - Säljer ett par bruna uggs i mocka och är varma o bekväma. De har en dragkedja på sidan för enkel på- och avtagning. Perfekta för kyliga dagar. Mycke bra skick och är vattentäta. Storlek 40-40,5
Uggs - Ny skick men lite fläckar. Storlek 37. Köparen står för frakten!
UGG - Nya uggs i storlek 37. Använda en gång ute.
Bruna uggs - Säljer dessa helt nya oanvända bruna uggsen,
Ellen Ågren

Uggs

Storlek: 37/37,5
Kategori: Skor
Färg: Bruna

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

HELT nya uggs-liknande skor köpta för 500kr. Tyvärr för små, skulle säga strl 37-37,5. Supermjuka inuti🤍

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Isabel Marant liknande skor! - Inte mina bilder ‼️ Superfina skor jag köpt på plick, passar tyvär ej ❤️ Storlek 36
Vinterskor💗💗 - Vinterskor från Duffy, lika inuiiki skorna💗💗 de är i strl 38 och är helt oanvända har inte öppnat paketet då jag ångrat mig direkt och vill köpa svarta istället💗 säljer för 1000 pga efterfrågan men pris går att diskutera vid snabb affär! (bilden är lånad)
Svarta mockasneakers med kilklack - svarta sneakers i mocka från pavement. Köpte på Nelly inför vintern/hösten för 1699kr men kommer inte till användning. Endast använda en gång!
Maison margiela gats ljusgröna - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Isabel Marant skor  - Säljer dessa limited edition isabel marant skor i storlek 39 då de ej kommer till användning längre, de är i väldigt bra skick därav priset💗Hör av er vid frågor eller fler bilder. Pris kan diskuteras vid snabba affärer💗💗
Maison Margiela Gats paintsplatter - Vit/beiga grats i storlek 42. Oanvända, perfekta till hösten och vintern. Tveka inte på att höra av dig vid frågor!
Beige Isabel Marant sneakers med klack - Säljer ett par ikoniska Isabel Marant sneakers i beige mocka och skinn med högt skaft och dold klack. Skorna har flera breda kardborreband och en rund tå. Snygg design med kontrasterande gummisula och coola paneler. Perfekta för dig som gillar streetstyle med edge.