Alla kategorier > Skor
overknee skor
overknee skor - 0 overknee skor - 1 overknee skor - 2

overknee skor

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Nelly
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

100 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

säljer nu mina overknee skor, köpte dom för något år sedan och använda 1 gång. köpta för runt 500-600kr

isabelle
isabelle
(8)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Overknees skor - Svarta overknees i mockatyg storlek 38🥰
Overknees skor - Säljer mina typ oanvända overknees skor med liten kilklack på.
Overknee boots - Svarta boots från Nelly i storlek 37. Cirka 10 cm klack rätt så smal klack. Testade endast en gång finns små defekter då de har stått i garderoben några år. Säljer då de inte passar mig ( passar ej breda vader/fötter)
Overknee skor - Svarta overknee skor från XIT. Använda en del men inget fel på dom. Dragkedjorna funkar super.
Overknee skor - Fint skick. stl 38. Svarta
Overknee nelly - Storlek 38 aldrig använda
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
*Limited edition* Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer mina älskade valentino skor pga att de inte längre passar min stil! Som man ser är de väl använda men har endast defekter på insidan av skon, de ser röda ut i kameran men är rosa i verkligheten💗💗 (den sista bilden är gammal)
Mörkblå Christian Louboutin med gråa nitar - Säljer ett par mörkblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med coola silverfärgade nitar på tån. Skorna har snörning, vit platt sula och beige insida i skinn. Perfekta för dig som vill sticka ut med en edgy detalj.
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga vita Valentino Rockstud sneakers med rosa detaljer och ikoniska nitar. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Tillverkade i skinn med rosa läderpaneler och matchande nitar för en edgy look. Perfekta för dig som vill sticka ut.