Alla kategorier > Mode > Skor
Boots med klack
Boots med klack  - 89

Boots med klack

Storlek: 37
Kategori: Skor
Märke: Asos
Färg: Beigea

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga Boots med klackar, oanvända.

D
D
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosatvättade/beiga cowboy boots med klack - Säljer ett par helt oanvända rosatvättade/beiga cowboy boots med klack. Skorna är tillverkade i mocka och är i storlek 40, säljer då dem var lite för stora. Köpta för 539kr, pris kan diskuteras💗
Svarta  boots med klack - Säljer ett par svarta oanvända boots med spetsig tå och smal klack.
Ormskinnsmönstrade boots med klack - Säljer ett par boots med ormskinnsmönster i beige, svart och grå toner. Skorna har spetsig tå, blockklack och dragkedja på sidan. Materialet är syntet med reptilstruktur som ger en edgy vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med coola detaljer. orginalpris 800:-kr säljs endast för 499:-kr pris kan diskuteras. 🤎
Boots/klackar - Klackar eller stövletter med nitar, använda 1 gång, storlek 37 kom med prisförslag
Transparenta boots med klack - Snygga transparenta boots med klack från LDBY. Skorna har en dragkedja baktill och en öppen tå-design. Perfekta för att ge en unik touch till din outfit. Obs, mycket fint skick men behöver rengöras!
Ormmönstrade boots med klack - Snygga boots med ormmönster i beige och bruna toner. De har en hög klack och en spetsig tå, vilket ger en elegant look. Perfekta för att ge en outfit det lilla extra.
Beiga höga boots med klack - Säljer ett par höga boots i beige färg med fyrkantig tå och bred klack. Skorna är tillverkade i 100% polyester och har dragkedja på insidan för enkel påtagning. Stilen är minimalistisk och passar perfekt till trendiga outfits.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Dior skor dam - Dior skor dam bra skick storlek 37
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Maison margiela gats - Säljer dessa feta mörkblåa gats, skick 9/10 använda fåtal gånger. Hör av er vid frågor✌️ priset kan diskuteras vid snabb affär
Grå Philippe Model sneakers i mocka och skinn - Snygga sneakers från Philippe Model i grått med vita snören. Skorna har en mix av mocka och skinn, klassisk låg profil och rund tå. Sulan är vit med svart rand och de har märkets logga på sidan. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers.
adidas Samba Wales Bonner Navy Croc - Unika fräsha Wales Bonner adidas skor.
Lanvin - Tjo, ja säljer marinblå Lanvins i size 41/42 (uk6) - skicket är 8/10 - köpta på NK för 5000kr, säljs för =2099kr - ingår dustbag och box - STEAL
vita klackskor - vita fina klackskor i toppenbra skick PERFEKT för student eller bal! köpta från plick och vet ej tidigare märket tyvärr. kan tänka mig gå ner i pris vid snabbköp och har 10% rabatt vid köp av bundles!💓
Skor - Skor