Alla kategorier > Skor
Moon Boot Icon
Moon Boot Icon - 89 Moon Boot Icon - 90

Moon Boot Icon

Storlek: 43-47
Kategori: Skor
Färg: Svarta

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Moon Boots höga modell Icon i svart! Helt oanvända, inköpta från Zalando i vintras. Storleken är 45, men jag har 43 och de passar perfekt. Ska enligt beskrivningen fungera upp till stl. 47 ☺️Originalpris 2 250 kr!

Wilmer Bach-Lundin
Wilmer Bach-Lundin
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Moon Boots Icon Low - INTRESSEKOLL på mina Moon Boots, knappt använda och kvitto finns 🤍 Vaaste och gulligaste skorna som finns samt vattentäta, perfekt till vinter. Dustbag medföljer självklart 🤍
Moon Boot Icon Low Nylon - Säljer ett par vita och svarta Moon Boot Icon Low Nylon med snörning. Perfekta för vintern med sin varma och vadderade insida. Skorna har en robust sula för bra grepp på hala underlag. Använd en vinter
Moon boots - Säljer nu mina moonboots pga fel storlek, köpta helt nya på plick då förra ägaren ej hade använt dom, jag har använt de en vinter, inga skador eller något, Storlek 42/44 men de är ganska små i storleken så runt 40-41-42. Hör av dig för mer info❤️
Svarta Moon Boots - Säljer ett par svarta Moon Boots (inte riktiga) med glansig finish och snörning framtill. Skorna har en rund tå och platt sula, perfekta för kalla vinterdagar. De är tillverkade i syntetmaterial och har en klassisk moon boot-design.
Moon boots - Hejsan, ett par Moon Boots. I färgen svart, lånade bilder från Klaraedholm!! Om ni undrar över nåt eller vill ha fler bilder så kan ni bara kontakta mig 🤎
Moon Boots - Säljer mina Moon Boots då jag ska flytta där det ej finns snö💓 Använt sparsamt vid skidåkning mest. Snörena är lite upprepade, men tydligen blir de så på allas boots💗Skcika prisförslag!
Moon boots - Säljer mina as snygga svarta moon boots då jag har tröttnat på färgen💞 den har en liten difekt på hälen men ingenting man märker anars är de helt i nyskick💞 nypris: 1500
Svarta Moon Boot med snörning - Säljer ett par klassiska svarta Moon Boot med vit sula och tydlig logga runt skaftet. Bootsens ovandel är i syntetmaterial och de har snörning framtill för justerbar passform. Perfekta för kalla dagar och riktigt snygga till vinterlooken.OBS kmr tvätta dem noga innan jag skickar!
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!