Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skor - Använda en del, finns liv kvar. Tvättas såklart vid köp
Lanvin skor - Riktigt feta Lanvins i färgen blå. Mycket bra skick. Storlek uk 8 motsvarar eu 42. Måttet på innersulan är 28cm. Dustbag medkommer. Pris kan diskuteras!
LANVIN SKOR  - Mörk blå Lanvin skor. Storlek 42. Skicket är i ganska bra. Säljer för 1600 men kan sänka om det behövs.
Puma skor - Tjena, jag säljer mina Puma skor. Använt dom Max 10 gånger. Pris kan sänkas vid en villig affär
 Dior skor - Säljer ett par snygga sneakers från Dior i blått, grått och vitt. Skorna har tydliga CD-loggor på sidan, hälen och sulan. Ovandelen är i mesh och syntet med vita snören och svart insida. Perfekta för dig som gillar exklusiva och trendiga sneakers.
Vl skor - Vl skor storlek 43 passar 42 pris kan sänkas
Lanvin skor - Tjena! Säljer nu ett par feta Lanvins i mörkblå sammet med svart matt tå || Skorna medföljer box och dustbags|| snörena som är på skorna nu är inte originella men två originella snören kommer med i boxen|| skicket är bra finns en del defekter som syns på sista bilderna|| Obs fler liknande defekter kan finnas på skorna|| Storlek 42|| hör av dig vid frågor🙌//StenhamCloset
Lanvin skor -  Tjenare allihopa just nu så säljer jag mina  Lanvins då jag håller på att byta stil. Skorna är i bra skick men några väldigt små defekter på toeboxen som knappt syns. Dustbag och extra snören tillkommer vid köp då boxen tillhör ett par andra skor.Skorna är storlek sex och passar mig som bär storlek 42 och 43. Jag är altid intresserad av byten om du bor i Stockholm och jag tar gärna prisförslag. Skriv om du har några frågor mvh Oscar
Morris skor
Morris skor  - 0 Morris skor  - 1 Morris skor  - 2 Morris skor  - 3 Morris skor  - 4

Morris skor

Storlek: 42
Kategori: Skor
Märke: Morris
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nästan helt nya blåa morris skor stl 42 använda 2-3 gånger absolut inga problem med skorna helt slutsålda överallt går inte att köpa längre någonstans för tillfället.

Anton
Anton
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
ballerinaskor  - använd en gång då de var lite för små för mig
Svarta sneakers från Inuikii med fårull - Säljer mina svarta Inuikii sneakers, använt fåtal gånger och är i mycket fint skick! Lådan ingår. Pris kan diskuteras💕
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i 41, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Vita sneakers från Zadig & Voltaire - vita sneakers från Zadig & Voltaire med guldfärgade detaljer och glittrig silver  på hälen.
Svarta Saint Laurent sneakers - Svarta sneakers från Saint Laurent med vit text på sidan och guldfärgad logga på plösen. Skorna har snörning, rund tå och en beige platt sula. Tillverkade i canvas och skinn för en stilren och modern look.
Isabel Marant - Bekett Sneakers/38 - Säljer ett par Isabel Marant Bekett sneakers i storlek 38. Allt följer med alltså (Dustbag,Box) kvitto finns och skorna är knappast använda och enbart testade inomhus. Dessa är helt perfekta för tjejer som vill ha mode och lyx skor för en tredje del av priset från butik.
Maison Margiela gats - Säljer ett par Maison Margiela sneakers i marinblå mocka och läder med beige snörning och innersida. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och Maison Margiela-logga undertill. Snygg retrostil och riktigt clean look.Storlek 43 men passar som 42or🤗
Valentino Garavani vita sneakers - Säljer ett par vita Valentino Garavani sneakers med bred blå rem över snörningen och subtila nitar på hälen. Skorna har rund tå, platt sula och är tillverkade i skinn. Klassisk och stilren design med logotyp på plösen.