Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
NA-KD skor - Stilrena klackar från nakd. Passar till alla sommarens outfits och utekvällar. Nypris: 499kr 💌🐚 öppen för prisförslag
Skor från NA-KD - Skor från NA-KD i en beige/brun färg.  Endast använda 1 gång. Storlek 39. Nypris var 400
Skor NA-KD - Helt oanvända, strl 37
Sko NA-KD - Sko från NA-KD. Strl.38.
NA-KD skor  - Säljer mina begagnande NA-KD skor (beiga) i storlek 35. Har bara använts i en säsong. Kan tänka mig göra något åt priset. Frakt tillkommer.
NA-KD skor  - Aldrig använt pga att dom var för små.
Klackar från NA-KD - Säljer helt nya klackar med platåhäll och bred klack som jag endast testat. Säljer då de inte kommer till användning. Köpt för 499, säljer för 349 kr 🥰 Storlek 41
Skor från NA-KD
Skor från NA-KD - 89 Skor från NA-KD - 90 Skor från NA-KD - 91

Skor från NA-KD

Storlek: 41
Kategori: Skor
Märke: NA-KD

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga beiga skor i nyskick inköpta förra sommaren i strl 41. Tyvärr för stora för mig så har aldrig kommit till användning. 200 kr, köpare betalar frakt 🌼

Maja Ganstrand
Maja Ganstrand
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta Moon Boots med snörning - Säljer ett par svarta Moon Boots med vit logga och snörning framtill. Skorna har en rund tå och platt sula, perfekt för kalla vinterdagar. Materialet är syntet och de har en klassisk moon boot-design med högt skaft.
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Garavani Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa detaljer och guldiga nitar. Klassisk rund tå, snörning och platt sula. Ikoniska pyramidnitar längs sidorna och bak på hälen. Kommer med originalkartong och dustbag. Passar dig som vill ha en lyxig stil inför det nya året.
Svarta Inuikii boots - Säljer ett par svarta boots med snörning och mjukt pälsfoder på insidan. Skorna har en platt sula och är tillverkade i en kombination av mocka och skinn, vilket ger dem en snygg och modern look. Perfekta för kyliga dagar och passar till många olika stilar.
Golden Goose vita sneakers med stjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med beige snörning och en grå stjärndetalj på sidan. Bakkappan är svart och glittrig med vit text. Skorna har rund tå och platt sula. Medföljer originalkartong och svart GGDB-påse.fick som jul klapp inte riktigt min stul därav säljer
Valentino Garavani flycrew svart  - Svartvita sneakers från Valentino Garavani med coola nitar på hälen och snörning framtill. Skorna är tillverkade i skinn och har en platt sula med mönstrad undersida. Snygg kontrast mellan svart och vitt, perfekt för dig som gillar stilrena detaljer. Perfekt till alla tillfällen och årstider!!!
Valentino Garavani Open ev byte - Säljer ett par Valentino Garavani Open sneakers i vitt skinn med bred svart rand över mitten. Klassisk rund tå, platt sula och vita snören. 👌 kan även bytas mot förslag!
Svarta Chanel stövlar med logga - Svarta höga stövlar från Chanel med vit logga på skaftet. Snygg och clean design med rund tå och platt sula. Perfekta för kallt och regnigt väder. Perfekta för dig som vill ha en lyxig vibe även när det är blött ute. Helt nya, kontakta mig för mer info.
Svarta Saint Laurent sneakers - Svarta sneakers från Saint Laurent med vit logotyp på sidan. Skorna har snörning, rund tå och en beige platt gummisula. Ovandelen är i textil och skinn, vilket ger en cool och stilren vibe. Perfekta för dig som gillar designer och streetstyle. Box och dustbag ingår!