Alla kategorier > Mode > Skor
Chunky leopard sneakers från NA-KD
Chunky leopard sneakers från NA-KD - 0 Chunky leopard sneakers från NA-KD - 1 Chunky leopard sneakers från NA-KD - 2 Chunky leopard sneakers från NA-KD - 3

Chunky leopard sneakers från NA-KD

Storlek: EU 38
Kategori: Skor
Märke: NA-KD
Färg: Bruna
Skick: Bra skick

65 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Chunky sneakers från NA-KD med leopardmönster i brunt och orange, svarta och vita detaljer samt grov platt sula. Skorna har snörning och cool streetstyle-vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med ett djurmönstrat statement.

Linnea Sjövall
Linnea Sjövall
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Chunky sneakers från NA-KD i beige och vitt - Säljer ett par chunky sneakers från NA-KD i beige och vitt med grå meshdetaljer. Skorna har kraftig sula, snörning och rund tå. Perfekta för en trendig och sportig look. De är använda två gånger så de är i  nytt skick samt ingen doft/svettlukt🌸💞
Vita chunky sneakers från NA-KD - Snygga vita chunky sneakers från NA-KD med snörning och en rejäl sula. Perfekta för en trendig look. Tillverkade i syntetmaterial med detaljer i beige.
Chunky vita sneakers från NA-KD - Säljer ett par chunky sneakers från NA-KD i vitt och grått med bred sula och snörning. Skorna har en modern, sportig look med detaljer i syntetmaterial och textil. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha bekväma skor med attityd.
Chunky sneakers  - Chunky sneakers från NA-KD använt sparsamt   Fraktas eller mötes i centrala Göteborg
Vita chunky sandaler från NA-KD - Snygga stiliga, bekväma vita sandaler från NA-KD med chunky sula och breda remmar i syntetmaterial. De har en modern, fyrkantig form och mjuk innersula i beige. Perfekta för en trendig sommarlook och superbekväma att glida runt i sandaler. De här flip-flopsen är gjorda av PU och har breda remmar. Man kan gå i dem på långa promenader , på stranden eller promenad i stan. De har rundade tår och vadderade.  Klackhöjd: 3 cm / 1.18 in. De här flip-flopsen kommer i naturvitt. Upper: 100% Polyuretan
NA-KD skor  - Säljer mina begagnande NA-KD skor (beiga) i storlek 35. Har bara använts i en säsong. Kan tänka mig göra något åt priset. Frakt tillkommer.
Svarta chunky sneakers från NA-KD, helt nya. - Chunky svarta sneakers från NA-KD med vit, mönstrad snörning och tjock vit sula. Ovandelen är i syntetmaterial med snygga paneldetaljer och rund tå. Insidan är mjukt fodrad för extra komfort. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill ha en cool look.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Maison margiela gats - Säljer dessa feta mörkblåa gats, skick 9/10 använda fåtal gånger. Hör av er vid frågor✌️ priset kan diskuteras vid snabb affär
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med en glittrig guldstjärna på sidan och silverfärgad häl. Skon har snörning, beige sula och detaljer i mocka vid tån och hälen. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Lanvin - Tjo, ja säljer marinblå Lanvins i size 41/42 (uk6) - skicket är 8/10 - köpta på NK för 5000kr, säljs för =2099kr - ingår dustbag och box - STEAL
Maison Margiela gats - Säljer dessa i storlek 43, skickar samma dag! Hör av dig vid frågor eller funderingar🙌🏼
Valentino Rockrunners - Valentino rockrunners i storlek 38,5 men passar 39. Box ingår! skriv gärna vid frågor eller funderingar🫡
Grå Philippe Model sneakers i mocka och skinn - Snygga sneakers från Philippe Model i grått med vita snören. Skorna har en mix av mocka och skinn, klassisk låg profil och rund tå. Sulan är vit med svart rand och de har märkets logga på sidan. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers.
adidas Samba Wales Bonner Navy Croc - Unika fräsha Wales Bonner adidas skor.