Alla kategorier > Skor
Svarta höga klackar
Svarta höga klackar  - 89

Svarta höga klackar

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Nelly
Färg: Svarta

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använda 1 gång Svarta klackar (tror 14cm om jag minns rätt) Storlek 38 250kr

Tindra Engström
Tindra Engström
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta platåstövletter med hög klack - Säljer ett par svarta stövletter i mocka-look med rejäl platåsula och hög, bred klack. Skorna har rund tå och dragkedja på sidan för enkel påtagning. Perfekta för dig som vill ha extra höjd och en edgy stil. Dem är väldigt bekväma på, vänster fot har en liten typ fläck/ detalj som man lär kunna fixa med sån mock-färg ifall man vill fixa det själv. Då jag inte är så händig men det är så pass litet att det inte märks.
Svarta höga stövlar med klack - Snygga svarta stövlar med riktigt hög klack och spetsig tå. Stövlarna går över knäet och har en elegant, slimmad passform som ger en cool och trendig look. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst.
Svarta pumps med hög klack och ankelrem - Stilrena svarta pumps med bred hög klack och öppen tå. Skorna har en enkel ankelrem med spänne och är tillverkade i mocka-liknande material. Perfekta för dig som vill ha en klassisk men trendig look.
Svarta höga stövlar med klack - Säljer ett par svarta höga stövlar med spetsig tå och rejäl blockklack. Stövlarna är tillverkade i skinnimitation och har en stilren, minimalistisk look som passar till många outfits. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med snygga boots.
Svarta höga stövlar med klack - Säljer ett par svarta, knähöga stövlar i skinnimitation med spetsig tå och bred klack.
Svarta höga stövlar/boots med klack - Säljer ett par svarta höga stövlar i mocka-look med spetsig tå och klack. Passar perfekt till både jeans och kjol. Stövlarna har en stilren design och är riktigt trendiga just nu.   Skick: Endast testade inomhus, inga märken eller defekter! Märke: Nelly Färg: Svart Info: Säljs ej längre i butik! Pris:550 kr  Perfekt skick, endast testade inomhus. Kontakta mig för mer info eller bilder! ✨
Svarta höga klackar  - Köpt från Nelly bra skick ett par gånger använd inga skador eller smutsig. Skorna har dragkedja vid sidorna och går lite över knän.
Svarta höga stövlar med klack - De perfekta bootsen! Slutar strax under knäna, har en lite lösare/slappare passform runt vaderna och en superbekväm klack! Passar till allt i alla årstider🌞
Andra annonser från Skor
Visa alla
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Isabel marant skor  - säljer dessa isabel marant skor i strl 39. köpta här på plick för ca ett år sen. ganska slitna inuti men inget som syns utifrån. kom privat vid frågor!
Isabel marant liknande Kilklackar/ mockasneakers med wedgeklack - Snygga skor som liknar Isabel marant eller casadei supercoola till våren💙💙💙
Svarta slouchy boots med klack - Snygga svarta stövlar i mocka-look med slouchy skaft och spetsig tå. De har smal klack och en trendig, avslappnad siluett som passar perfekt till både jeans och kjol. Stövlarna är helt svarta och har en elegant, modern vibe.
Bruna boots med fransar i mocka, Isabel marant liknande  - Säljer ett par bruna boots med massor av fransar och snörning framtill. Skorna är i mjuk mocka och har en platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil!
Isabel marant skor  - Ett par stilrena Isabel marants i storlek 38, använda fåtal gånger utan defekter. Väldigt fräscha skor och passar bra nu till det kalla vädret. Skriv vid intresse!😇
Zadig & Voltaire glittriga sneakers - Skor från Zadig & voltaire i mycket bra skick. Storlek 40. Slutsålda
Fold over boots - Säljer ett par svarta höga stövlar med bred klack och spetsig tå. Stövlarna har en liten gulddetalj upptill och är tillverkade i mocka. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Aldrig använda endast testade hemma, köpta på raglady men märket heter Givana. Original box finns även (sista bilden) och priset kan diskuteras💗