Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
New balance  - Säljer mina fåtal gånger använda new balance 550. Skriv privat för fler bilder.
New balance  - Att par sneakers som jag knappt använt!  Köpte för 1200
New Balance skor - Snygga blåa New balance skor!🥰🥰 Skriv för fler bilder
New Balance skor - Sneakers från New Balance, skorna är använda lite till och från men är i gott skick. Jag säljer pågrund av att dem är för små
New balance  - Ett par newbalance köpta från soleplus! Skick 7/10 bara lite gula sulor annars är den i ett bra skick. Kan sänka priset vid snabb affär!
Nya new balance  - Snygga vinröda sneakers från New Balance med klassisk N-logga på sidan. Ovandelen är i mocka och textil, med grå och vita detaljer samt svart yttersula. Skorna har snörning och en bekväm, vadderad häl. Perfekta för dig som gillar streetwear och sportig stil.
New Balance  - Brand new New Balance for women, we have different sizes from 27.5 to 39.5.
New balance
New balance - 89 New balance - 90 New balance - 91

New balance

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: New Balance

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfina. Använda en säsong, lite slitningar men frf i fint skick.

Emmab
Emmab
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Virkad topp - Asfin topp, aldrig använd!
Ganni kappa - Ganni kappa/ jacka i fint skick. Köpt på NK för 3 år sedan.
Valentino armband - Ett armband från valentino, tyvärr tappat 1 nit. Köpt i London för 3 år sen. Kvitto finns.
Oversized Kavaj  - Aldrig använd kavaj från Zara, köpt i somras!🫶🏼🫶🏼
Liknande annonser
Visa alla