Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Air force 1  - Storlek 40. Säljer pga av för små. Inte jätte slitna, fint skick.
Air force 1  - Säljer dem nu pga aldrig haft någon nytta. Bara skriva om ni undrar nått🔥💪🏽
AIR FORCE 1 - Köpta från footlocker för 1200kr  Finns skosnören men ingen inner sula. Man får pruta
Air Force 1 - Tja, säljer mina vita air force 1’s eftersom de är för små. Skorna är i ganska bra skick, de är bara lite skadade på insidan och under hälen!
Air force 1 - Säljer ett par air force 1 i storlek 42 då dom inte kommer till andvöning längre. Det finns tecken på användning och skorna tvättas innan de skickas. Finns däremot inga repor hål eller större skador på skorna.
air force 1 - Ett par fina airforce 1 skor i fint skick. Nästan helt nya I storlek 40.
Air force 1 - Snygga af1 som är i helt okej skick. De har en liten skrapa på insidan av sulan (som man ser på sista bilden) men det syns knappast när man andvänder de. Köpare står för frakt.
Air Force 1 Mid - Ett par vita Nike Air Force 1 Mid, de är använda men fortfarande i ett fint skick.
Air force 1
Air force 1 - 89 Air force 1 - 90

Air force 1

Storlek: 36
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Vita

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använt fint skick

Ayline
Ayline
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Rockstud vita sneakers - Säljer ett par vita Valentino Garavani Rockstud sneakers i skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar över snörningen. Skorna har rund tå, platt sula och coola detaljer som ger en edgy vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiv design.
Isabell Marant i färgen ecru  - Hejhej, säljer dessa superfina isabell Marant skorna som jag fått i julklapp. De är i storlek 39 och har endast testats inomhus.❤️ Är sugna på ett par andra skor och är anledningen till varför jag säljer. De är perfekt till våren som snart kommer. Kvitto kan skickas vid förfrågan och intresse.💕
Maison Margiela sneakers blå - Maison Margiela sneakers i marinblå mocka och skinn med vita snören och beige innersula. Klassisk gummisula och snygga detaljer. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa sneakers med premiumkänsla.
Guldiga ballerinaskor med rosett - Snygga ballerinaskor i guld från Claudia Ghizzani. Skorna har rund tå och en söt rosettdetalj framtill. Perfekta för dig som vill ha en stilren och glansig look. Tillverkade i syntetmaterial och passar till många olika outfits.
Lanvins - Tjena! Säljer dessa supersnygga lanvins! Size Uk10 motsvarar 44! Skick 7/10 ena hälen är lite sliten men känns eller syns inte vid användning! Nypris 5000kr. Hör av dig vid minsta fundering 🤙😀
Maison margiela grå st 43 - Ett par fina skor från maison margiela i storlek 43, skick är 7,5/10, lite slitage på innersulan, annars är de i bra skick och har tagit hand om de. De kommer med sin låda och kvitto (ÄKTHETSBEVIS), innersulan är 27 cm. skriv om du har någon fråga eller sådant
Isabel marant skor - Helt nya  oanvänd skick  med dustbag och bubble wrap, 💕( ingen box och ingen kvitto) fick de som present! Kan gå ner i pris vid snabbfär! hör av dig för mera bilder eller om du har funderingar