Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike air Max thea  - Svarta och vita Nike air Max thea som är använda ett par gånger, säljes pga liten storlek!
Nike Air Max Thea - Använda en kort säsong så dom är i gott skick. Nypris över 700kr.  Stl 37,5 men känns mindre. Har i vanlig fall 36,5-37 i storlek.
Svarta Nike Air Max Thea sneakers - Snygga svarta Nike Air Max Thea sneakers med vit sula och klassisk Nike-logga i vitt på sidan. Ovandelen är i mesh och syntet för en sportig look. Skorna har snörning och en låg profil, perfekt för en clean och stilren vibe.passar för smala fötter.
Nike WMNS Air Max Thea Limited edition 2000s - Äkta skinn och i bra skick🌸 Storlek 37,5 Endast använda 3 gånger pga fel storlek Köptes under 2000-talet och är limited edition
Nike air Max thea - Fint skick!😊 Köpare står för frakten
Beige Nike Air Max Thea sneakers storlek 39 - Snygga beige Nike sneakers i skinn med klassisk swoosh på sidan och perforerad häl. Skorna har snörning, vit sula och diskreta detaljer i ljusrosa vid hälen. Perfekta för en clean och stilren look.
AirMax Thea
AirMax Thea  - 89 AirMax Thea  - 90

AirMax Thea

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Svarta

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använda men i bra skick.

Camilla
Camilla
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta boots stövlar med klack - Trendiga helt oanvända Svarta klack-boots i mocka liknande material🖤👠slutsålda från boohoo,  storlek 39. Har kvar orginalförpackningen och dem är helt oanvända, säljer då de var för små på mig. Har tyvärr inga bilder när klackarna är på eftersom de inte passade. men säg till om någon annan bild behövs.
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Snygg kontrast mellan det vita och rosa, samt coola detaljer med pyramidformade nitar både på sidan och runt hälen.
Dior Walk’N Dam Sneakers - Dior Walk N Skor, nypris 10500kr. Mitt pris är 3000 men de är lite diskuterbart. Skorna är i jättefint skick bara testade💕
Inuikii Shearling Low Velcro - Vinter Sneakers Brun - Bruna INUIKII Shearling Low Velcro vinter sneakers. Skorna är i extremt gott skick då jag endast använt dem fåtal gånger. Skorna är väldigt bekväma och perfekta som vinterskor, som också passar bra som vår/höstskor ⭐️
Golden Goose sneakers med glitter - Golden Goose sneakers i vitt med svart glitter  på sidan och guldglittrig häl. Svarta skosnören med logga och beige detalj på tån. Klassisk låg modell med platt sula och coola detaljer som verkligen sticker ut. Jag köpte dessa på en lopppas hyfsat nya men jag själv använt de fåtal gånger så de är i ganska bra skick. Jag upplever och tror att de är äkta så de får man avgöra själv eftersom att jag inte köpt från golden goose hemsida!! Otroligt snygg och gör hel ens outfit!!🥰pris går att diskutera!
Isabel marant - Isabel marant wedge boots. Använda en gång inomhus. Storlek 38. Box medföljer. Det är i perfekt skick och perfekta nu på vintern!
Marinblåa mocka skor med nitar och röd under sula - Säljer ett par tvär feta skor som är helt nya utan några defekter✅. Skorna är gjorda i mocka med en röd undersula. Kvitto igår🧾, dustbag, skolåda och ett Christi@n kort! Hör av er vid frågor.