Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike Air Max - Säljer mina helt nya Nike Air Max plus för att jag aldrig använt dom💓
Nike airmax 97 - Hej säljer mina skor eftersom dom är väldigt små på mig men använda fåtal par gånger de är storlek 38 men passar ungerfär 37-36 också skriv till mig via intresse/frågor
Nike air Max  - Nike air max Str: 37,5 Måttligt använda men inga defekter eller slitna sulor
Nike airmax 97 - Mycket bra skick, knappast använda. Säljer då jag bytt stil
Airmax Nike  - Helt nytt skor några månad bara användas och jag säljer pga och kvar kvitto
Nike air max - Nike air max 2017 i stl 38. Jättebra skick
Nike Air Max  - Snygga Nike Air Max sneakers i svart och blå med vit sula. Skorna har en klassisk design med snörning och en bekväm passform. Perfekta för både träning och vardag.
Nike airmax
Nike airmax - 89 Nike airmax - 90 Nike airmax - 91 Nike airmax - 92 Nike airmax - 93

Nike airmax

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Svarta

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

7/10 skick inget hål eller nåt bara smutsiga. De är äkta. Kostar runt 2500 nya så jag säljer dom för mycket biligare. Priset är inte hugget i Sten

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
DSQUARED2 - Snygg tröja i fint skick. Använd endast ett fåtal gånger. Storlek 14Y
Jordan 1 low - Skick 7/10 på dessa skit snygga Jordan One low som är köpta på stock x
Jordan 1 mid  - Jag säljer dom för att dom är för små för mig, Skick 6/10 priset kan diskuteras
Half zip  - Jag säljer min half zip pga av att det är för liten skick 8/10
Air force 1  - Skick 5/10 säljer dom för jag vill inte ha dom längre
Nike Dunk i blått och vitt - Snygga Nike Dunk sneakers i en stilren kombination av blått och vitt. Skorna har en klassisk design med snörning och en robust sula. Perfekta för en casual look med en touch av sportig stil. Box medföljer
Grå jeans från Tiger of Sweden - Snygga grå jeans från Tiger of Sweden med klassisk femficksdesign och raka ben. Jeansen har en stilren look med diskreta sömmar och metallknapp framtill. Perfekta för dig som gillar en clean och enkel stil Priset kan diskuteras.
Blå Replay jeans straight fit - Snygga blå jeans från Replay med klassisk femficksdesign och raka ben. Jeansen har en mörk tvätt med lätt slitning, läderpatch bak och tydliga sömmar. Perfekta för dig som gillar en enkel men stilren look priset kan diskuteras.
Blå Lee jeans straight fit 10-11 år - Klassiska blå jeans från Lee i straight fit-modell. Jeansen har fem fickor, normalhög midja och Lee-logga på bakfickan. Tillverkade i slitstarkt denimtyg som passar perfekt till vardags. Snygg tvätt och tidlös look priset kan diskuteras.
Svarta mjukisbyxor Peak Performance - Svarta mjukisbyxor från Peak Performance med dragsko i midjan och logga tryckt på ena benet. Sköna och stilrena med ribbad mudd i midjan och vid benslut. Perfekta för chill eller träning, tillverkade i mjukt material.
Liknande annonser
Visa alla