Alla kategorier > Skor
Nike dunk low GS
Nike dunk low GS - 89 Nike dunk low GS - 90 Nike dunk low GS - 91

Nike dunk low GS

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Nike

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En Nike dunk low championship red i storlek 39 anvend bara två gånger. Skorna är köpta på JD sports för 1700kr men mitt pris 900 men priset kan diskuteras🙌

Fabbe
Fabbe
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nike dunk low Gs  - Jag säljer dessa NIKE DUNK LOW GS  storlek 38 funkar för både tjejer och killar original pris 2022kr  Bra skick andvänt dem 1/2 gånger
Nike dunk low Gs  - Säljer dessa NIKE DUNK LOW GS storlek 38 bra skick andvända 1/2 gånger original pris 2022kr säljer för 1000 kr funkar både för tjejer och killar
Nike dunk low - Bara att skriva vid frågor:)
Nike Dunk Low - Nike Dunk Low Light Violet
Nike Dunk High GS - Snygga Nike Dunk High sneakers i en fräsch grön och vit färgkombination. Skorna har klassisk snörning och en hög siluett som ger extra stöd. Perfekta för dig som vill ha en stilren och sportig look.
Nike Dunk Low - Ett par nike dunks low black gray green strike utan box i storlek 38 1/2 som jag säljer för 1000kr finns ej att köpa längre. Skicket på dessa är 9 av 10 som knappt är använda pågrund av jag växt ifrån skorna.
Nike dunk low  - Säljer oanvända Nike dunk low ocean i storlek 38.
Nike Dunk Low Panda - Säljer ett par klassiska Nike Dunk Low Panda i svart och vitt. Skorna har en låg siluett, svart swoosh och svart-vita paneler i skinn. Perfekta för dig som gillar streetwear och vill ha en ikonisk sneaker i garderoben. Skorna är använda ett fåtal gånger och är ny tvättade
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
Isabel Marant vita sneakers med kardborre - Säljer ett par vita sneakers från Isabel Marant med chunky design och flera kardborreband. Skorna har en mix av mocka och läder, samt en beige gummisula. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha något unikt till din outfit.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!