Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike mercurials  - Nike Mercurial Victory IV  (2013) storlek 42   Bra skick skadad tunga
Nike Mercurial  - Nike Mercurial fotbollsskor i vitt med stora svarta swoosh-loggor och färgglada ränder i rosa, blått och gult över tån. Skorna har snörning, rund tå och dobbar för gräsplan. Ovandelen är i syntetmaterial och designen är sportig och modern.
Nike mercurial fotbollsskor  - En riktigt fet fotbollssko! Specialbeställda, Nike by you. Använda i ca 1 månad. Tappat lite färg under skorn men annars är dem hela och fina. Orginalkartong och skopåse ingår!
Nike Mercurial fotbollsskor - Nike Mercurial fotbollsskor i beige med silvriga och vinröda detaljer. Skorna har snörning, platt sula med fasta dobbar och en lätt, syntetisk ovandel för maxad fart på planen. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilren design och grym prestanda.  Priset kan diskuteras!
Nike Mercurial fotbollsskor - Nike Mercurial fotbollsskor i vitt med blå detaljer och stor Nike-logga på sidan och hälen. Skorna har snörning, låg profil och är tillverkade i syntetmaterial för bästa grepp på planen. Perfekta för dig som vill sticka ut med stil på matchen.
Nike Mercurial fotbollsskor - Säljer ett par vita Nike Mercurial fotbollsskor med blå och rosa detaljer. Skorna har snörning och en modern design med Air Zoom-teknologi för optimal prestanda på planen.dom ser smutsiga ut men man kan tvätt dom jätte lätt. Priset kan diskuteras
Nike Mercurial  fotbollsskor elite  - Säljer ett par Nike Mercurial elite  fotbollsskor i storlek 42-43 som aldrig är använda. Priset är it fast så skicka prisförslag
Fotbollsskor

Nike mercurial

Storlek: 43
Kategori: Skor
Märke: Nike

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga fotbollsskor från Nike i vitt med rosa detaljer och svart swoosh. Skorna har snörning och är perfekta för fotbollsplanen. De har en klassisk design med dobbar för bra grepp.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par valentino skor i storlek 38 helt nya har ej användats kolla in profil innan köp
Bruna mockastövlar med spetsig tå - Säljer ett par höga bruna stövlar i mocka med spetsig tå och låg klack. Stövlarna har dragkedja på insidan och en snygg guldfärgad detalj upptill. Perfekta till höst- och vinterlooken och passar till både kjol och byxor.
Inuikii vinterskor  - Använda, men fortfarande i gott skick. Små sprickor i lacken finns på vissa ställen, men är inte mycket synliga vid användning. (En metall detalj är borta på ena snöret.) Lila/brun/röd färg. Kolla in min profil för fler inuikii vinterskor.🙌
Golden Goose Mid Star classic - Tja! Säljer nu minna Golden Goose Mid Star i mycket fint skick. Skorna är i storlek 43 och är som nya. Perfekt vinter sko! Bara att höra av sig vid frågor eller funderingar😁⭐️
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med beige snörning, svartglittrig häl och en ikonisk guldglittrig stjärna på sidan. Platt sula och rund tå, detaljer i mocka framtill. Snygg och unik design som sticker ut. Passar dig som vill ha en lyxig stil.
Vinröda ballerinaskor  - Snygga vinröda ballerinaskor från Cider med lackad finish. Skorna har en söt rosettdetalj framtill och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en trendig och chic look med en touch av retro. Skorna är för stora för mig men helt nyinköpta och därmed oanvända. Nypris 361:-
Valentino flycrew  - Riktigt snygga valentino flycrew i färgen vinröd. Mycket bra skick och dem är i storlek 43. Skriv för funderingar och pris går att diskutera!
🚨 Lanvins giv3away 🚨  - 🚨 🚨 Sjuuk tävl1ng! Finns i uk7 och uk8!!  3 steg! 1: följ kontot. 2. Likea. 3. Föj .trendstoree på tiktok! Psst: köper du något hos oss så får du 2x större chans till vinst i tävlingen! Stort lycka till 🤞