Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike air Max 90 - Stl 36,5 bra skick. Anledningen till att jag inte använder dom längre är för att jag har vuxit ur dom. Jag har tyvärr tappat bort lådan till skorna. Vid intresse skriv till mig pris kan diskuteras :)
Nike Air Max 90 - Nike Air Max 90 i storlek 40.
Nike Air Max 90 - Nike Air Max 90 i grå och vit . Skicket syns på bilderna. fraktar inom 24h.
Nike Air Max 90  - Nike Air Max 90 sneakers i ljusgrå mesh och syntet med svarta detaljer och orangea accenter på häl, logga och snörningspanel. Klassisk rund tå, platt sula med synlig Air Max-dämpning och snörning. Perfekt för dig som gillar streetstyle och sportig vibe.
Nike Air Max 90 - Air max 90 inte så använda, köpta för ca 5 månader sedan. En tvätt och helt fräscha som ny. .
Nike air Max 90 - St 44.  Slitet skick.  Därför låga priset
Nike Air Max 90 grå  - Säljer ett par  Nike Air Max 90 sneakers i helgrått. Storlek 45 säljer för att de inte pasar använt lite tvättade precis så ser helt ny.
Melker Larsson
Melker Larsson
Nike air Max 90
Nike air Max 90 - 0 Nike air Max 90 - 1 Nike air Max 90 - 2

Nike air Max 90

Storlek: 36 1/2
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Gråa

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stl 36,5 bra skick. Anledningen till att jag inte använder dom längre är för att jag har vuxit ur dom. Jag har tyvärr tappat bort lådan till skorna. Vid intresse skriv till mig pris kan diskuteras :)

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Christian Louboutin  - Säljer dessa sjukta feta loubs i okej skick, box och dustbag ingår. Skorna är äkta och de kan garanteras.
Olivgröna Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par ovanliga olivgröna sneakers från Louboutin i mocka med silverfärgade nitar på tå och häl. Skorna har snörning och en vit platt sula som ger en snygg kontrast. Storlek 41 men skulle säga att de passar 42-42,5 bättre. Har tyvärr inte orginal lådan kvar men en låda från ett annat par fås med!😊
Valentino sneakers - Snygga Valentino sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Klassisk rund tå, platt sula och snörning framtill. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa detaljer.
Maison margiela skor - Stilrena svarta miason margiela med beige snörning och gummisula. Ovandelen är i en mix av mocka och skinn, vilket ger en snygg kontrast. Låg modell med rund tå och klassisk siluett, perfekt till jeans eller dressade byxor.
Maison Margiela sneakers paint splatter - Unika sneakers från Maison Margiela i vitt skinn med färgstänk i rött, gult, blått och svart. Klassisk låg modell med snörning, bruna gummisulor och rund tå. Skorna har en konstnärlig vibe och sticker ut med sitt färgglada mönster. Skokartong ingår ej
Saint Laurent skor  - Säljer nu ett par skit snygga YSL skor i mycket bra skick! 👂🏻Box & dustbag medföljer👂🏻Storlek 43 men sitter bra på 44! Skriv vid minsta lilla prisförslag eller fundering!🤩
Svarta läder fold-over stövlar - Stövlarna är i mycket bra skick, har varit väl omhändertagna och är tillverkade utav hög kvalitet. Stövlarna har använts 3 gånger och har väldigt få tecken på användning.
Zadig & Voltaire Flash höga sneakers - Hej, har bestämt mig för att sälja mina super coola Zadig skor i denim då dem inte kommer till användning. Nypriset är ca 3200kr. Skorna är i storlek 41, men passar ändå mig som har 39-40. Priset kan diskuteras vid snabb affär. Skorna är självklart äkta och perfekta nu inför höst/vinter🥰