Alla kategorier > Skor
Air max 97
Air max 97 - 89 Air max 97 - 90 Air max 97 - 91

Air max 97

Storlek: 36
Kategori: Skor
Märke: Nike

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Air max 97 Gold storlek 36 bra skick. Priset kan diskuteras vid smidig affär.

Theo Atkinson
Theo Atkinson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nike Air Max 97 - Nike Air Max 97 i silver/guld. Använd 1 gång, i superbra skick. Storlek 38.5
Nike Air Max 97 Gold sneakers - Säljer ett par Nike Air Max 97 i metallic guld med svarta och vita detaljer. Skorna har den ikoniska vågiga designen, synlig Air-sula och röd Swoosh-logga på sidan. Ovandelen är i syntet och mesh för en sportig look. Perfekta för dig som vill sticka ut.
Air max 97 - Svarta airmax 97 i storlek 36. Använt dom några gånger, ingen skada på skorna. Vill bli av med dom så hör av dig om du är intresserad. Skriv för fler bilder
Nike air max 97 - Nya Nike Air Max 97 strl 43 ( 9.5 )
Nike air Max 97 - Väl använda men fortfarande fina! :) Möts i centrala Sthlm eller skickas om du står för frakt!
Nike Air Max 97 OG - använd fåtal gånger. Storlek 39
Nike Air Max 97 i roséguld - Säljer ett par Nike Air Max 97 sneakers i snygg roséguld och beige med ikoniska vågiga linjer och synlig luftbubbla i sulan. Skorna har snörning och svart detalj på insidan. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena och trendiga sneakers.
Nike Air Max 97 Gold sneakers - Nike Air Max 97 sneakers i metallic guld med röda swoosh-detaljer. Skorna har en vågig design, synlig Air-sula och snörning framtill. Ovandelen är i syntet och mesh, med svarta och vita inslag på sula och foder. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med din stil.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Maison margiela gats mörkblå - Ett par riktigt feta mörkblå gats i storlek 45, dustbags kommer med. Skickar alltid samma dag 🚚 ✅