Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike Wmns Air Force 1 PIXEL - Jätte fina skor, lite fläckar men ska försöka få bort dom.
Nike air force 1 - Ett par helt fräscha air forces. Bara använda ett fåtal gånger så de är typ som nya. De har lite crease men det är inget man ser direkt! 💕💕skriv privat för intresse
Nike Air Force 1 - Köpte dem för 1000kr, men pågrund av hål säljer jag för 250kr💕✨
Nike air force 1 - Haft ett år, superfina och sköna. Passar perfekt till hösten. Passar 37/38
Nike Air Force 1 - Som nya Nike AF1
Nike Air Force 1  - Klassiska Nike Air Force 1 sneakers i vitt skinn med svart swoosh-logga på sidorna. Har använt väldigt mycket men är inte så smutsiga
Andrea

Nike WMNS Air Force 1

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Nike

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nike Air Force 1s i färgen Mystic Navy Ecco Pink med platåsula. Köpte för 2 år sedan för $240. De är använda och har slitage på sulan samt lite creasing, men fortfarande i gott skick. Baksidan av skon har reparerats (se bild 3) vilket ökar skons livslängd. Skriv vid frågor, och rabatt ges vid snabb affär!

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Dior skor  - Jättefina skor ifrån dior i storlek 38,5. Det är verkligen en av mina favoriter men är tyvärr lite för små för mig. Därför är dom sparsamt använda. De är inköpta från Vestaire collectives hemsida det här året i vår. Jag har order bekräftelse och mail som bevis att jag har köpt dom därifrån så det är inga konstigheter med det. Båda dustbagsen kommer med.  Dom är i jätte bra skick. Hör gärna av dig för frågor eller fler bilder.
Svarta mockasneakers från Diemme - Snygga svarta sneakers från Diemme i mocka med vit platt sula. Skorna har unika metallöglor och kraftiga svarta snören som ger en cool outdoor-vibe. Perfekta för dig som gillar stilrena men ändå sportiga skor med premiumkänsla.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta maison margiela gats i storlek 44, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Gråa Inuikii boots med fårskinn - Säljer ett par gråa Inuikii boots med svart snörning och dekorativa nitar runt sulan. Skorna är fodrade med mjukt fårskinn och har en robust svart sula. Perfekta för kalla dagar och ger en cool vinterlook.
Skinn boots - Hej! Säljer mina skinn boots som jag aldrig använt. Dom har inga defekter och passar för 38/39
Valentino garavani skor  - Köpte dessa till mig så vi kunde matcha men tyvärr så gjorde vi slut så de säljs ochså
Maison Margiela sneakers paint splatter - Unika sneakers från Maison Margiela i vitt skinn med färgstänk i rött, gult, blått och svart. Klassisk låg modell med snörning, bruna gummisulor och rund tå. Skorna har en konstnärlig vibe och sticker ut med sitt färgglada mönster. Skokartong ingår ej
Valentino flycrew  - Marinblå flycrew i storlek 43 som även passar 44. Skorna kommer med dustbag. Saknas endast en nit och är helt utan deffekter.