Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nike sneakers stl 39 - Nike sneakers stl 39 i väldigt bra skick
Nike blazer 39 - Nike blazer i storlek 39, sparsamt använda då jag snabbt insåg att de var lite för små för mig!
Nike skor, stl 39 - Nike skor köpta för ett år sen. Ganska bra skick
Nike air skor 39 🌟 - Superfina nästan oanvända skor från Nike köptes för ca 6 månader sen säljs pga för stora. Stl 39
Nike st 39 - De är nya aldrig använd de, säljer på grund av det är för stor för mig.
Vita Nike Air Force strl 39 - Säljer ett par klassiska vita Nike Air Force sneakers. Strl 39 kan hämtas i ystad eller fraktas (ej gratis frakt)
Nike Air vita retro sneakers - Nike Air sneakers i retrostil med vit ovandel i skinn och syntet. Snygga vågformade sömmar, klassisk Nike Swoosh i silver på sidan och robust sula med mönstrad undersida. Skorna har snörning och en chunky siluett som sticker ut.
Nike Air Jordan 4 Retro - Säljer ett par Nike Air Jordan 4 Retro sneakers i en stilren kombination av vitt och grönt. Precis köpta får en från Plick men för små för mig då jag väljer sälja dem. Ass snygga och passar till nästan allt🫶🏼
Nike retro  39
Nike retro  39 - 89 Nike retro  39 - 90 Nike retro  39 - 91

Nike retro 39

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Vita

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aödrog anbända .smal sko.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Solglasögon med styrka - Styrka +3 oanvända.
Vita Converse All Star med hjärtdetaljer - Säljer ett par vita Converse All Star sneakers med unika röda hjärtan med ögon på sidan. Skorna har klassisk snörning och den ikoniska Converse-loggan. Perfekta för en cool och avslappnad stil.Det är ett samarbete med comme des garcons.
Nike Jordan 13 Retro Wheat - Säljer ett par Nike Jordan 13 Retro i färgen wheat. Skorna har en snygg design med snörning och är tillverkade i mocka. Perfekta för dig som gillar en stilren look med en touch av retro.Samlarobjekt!köpt i USA.Bud kan ges!
Camouflage parkasjacka med fuskpäls - Parkasjacka från Fabulous i grått och svart camouflage med mysig orange teddyfoder och stor huva med fuskpäls. Jackan har dragkedjor framtill, stora fickor och en cool streetstil. Perfekt.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →