Alla kategorier > Skor
The Air Force 1 Mid '07
The Air Force 1 Mid '07 - 89 The Air Force 1 Mid '07 - 90 The Air Force 1 Mid '07 - 91

The Air Force 1 Mid '07

Storlek: 37.5
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Vita

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

The Air Force 1 Mid '07 has everything you love: it has crisp upper layers, stylish details and just the right amount of flash. Used but in good condition.

Imran Mohammad
Imran Mohammad
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Air Force 1 mid ’07 - Väldigt fina af1 i ”mid”-modellen, som även har kardborreband. Väldigt sköna att gå i och funkar bra under alla årstider. Skorna är i använt skick och har inga stora defekter, lite mer creasade på högra skon.
Air Force 1 Mid - Ett par vita Nike Air Force 1 Mid, de är använda men fortfarande i ett fint skick.
Air force 1 ’07 LV8 2 - Sprillans nya Air force 1. Aldrig använda. Kvitto finns. Pris kan diskuteras
Nike Air Force 1 '07 - Säljer ett par klassiska Nike Air Force 1 sneakers i vitt skinn med blå swoosh och detaljer. Inköpta på Nikes hemsida
Nike Air Force 1 '07 vita sneakers - Nike Air Force 1 '07 sneakers i helvit färg med klassisk låg siluett. Skorna har snygga detaljer som perforerad tå, snörning och rund tå. Tillverkade i skinn med platt sula och ikonisk Swoosh på sidan. Perfekt för dig som gillar clean och tidlös streetstil.
Air force 1 mid  - Dem lite creasade men går att fixa enkelt
Nike Air Force 1 Mid - Använda AF1 mid skor som är i normalt skick förutom lite crease.
Air force 1 - Snygga af1 som är i helt okej skick. De har en liten skrapa på insidan av sulan (som man ser på sista bilden) men det syns knappast när man andvänder de. Köpare står för frakt.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!